0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    more

kak da si kacha grafikata
« -: Ноември 22, 2005, 23:33:38 pm »
kak da si sloja grafikata vav saobstenieto
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
kak da si kacha grafikata
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2005, 09:20:02 am »
1. Трябва да се регистрираш.
2. Копираш адреса на лентичката, която си си избрала в подписа си в профила на регистрацията си.
3. Има една опция - за разрешаване на подпис в профила.
4. Пиши на кирилица. Ако нямаш, има КРЕДОР горе в ляво.
*
kak da si kacha grafikata
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2005, 13:53:23 pm »
Може копираш адреса на графиката си, но трябва да си я отворила през менюто "графики на потребители", като си написала твоето потребителско име. Така към адреса се добавя още един параметър който е много важен за да могат другите да видят графиката ти.
Още по удобно е обаче да дадеш потребителското си име и всяко момиче ще може да разгледа всичките ти графики използвайки "графики на потребители".
И двете ситуации важат само и единствено в случай че си разрешила от профила си другите да виждат графиките ти - виждам че ти си го разрешила.
*
kak da si kacha grafikata
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2005, 13:56:15 pm »
Добри, според мен момичето пита, как да си сложи лентичка като нас.

Първо трябва да се регистрира тук във форума. От календара  да си избере лентичка, да вземе генерирания от календара код за лентичката и да го копира във профила си тук във форума в полето подпис (сигнатура) .
*

    more

  • *
  • 37
  • "Това, което не знаеш не може да ти навреди!"
kak da si kacha grafikata
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2005, 18:14:14 pm »
мисля че го направих :),,,а ако искам да си сложа и предната графика,какво да направя,,,,трябва да копирам адреса ли??? :?
Никога не хвърляй кал!!!Уцелиш или не ръката ти остава МРЪСНА!!!
*
kak da si kacha grafikata
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2005, 18:40:13 pm »
Браво :)
Ами предната не може. Който иска да ги види старите ти цикли може да влезе в календара, в "графики на други потребители" и да напише твоето потребителско име в полето :) Оттам може да ги разгледа всички.
kak da si kacha grafikata
« Отговор #6 -: Януари 05, 2006, 20:06:15 pm »
Аз уж спазвах всички стъпки и указания, а не ми излиза картинката, а кода, който съм копирала в сигнатурата  :( Какво трябва да направя?
Може би проблема е, че сигнатурата е в HTML формат, а тя въпреки, че на профил ниво ми е Да, в съобщението на опции пише "изключен"...
*
kak da si kacha grafikata
« Отговор #7 -: Януари 05, 2006, 21:44:12 pm »
Ами не знам, за трети път се случва, нищо не пипам в админ панела, само ти отварям и съхранявам профила оттам и става :) Е тва му се вика бъг ;)
Готова си :)
kak da si kacha grafikata
« Отговор #8 -: Януари 06, 2006, 23:39:27 pm »
ММММ, чудно  :D Страшна си, Cygnus  :wink:
 :thankyousign:
*
Re: kak da si kacha grafikata
« Отговор #9 -: Август 24, 2006, 09:45:18 am »
Здравейте ,имам един въпрос,защо в календара който съм сложила в профила си не се вижда опцията сексуален контакт  виждам 4е на другите потребители се вижда
*
Re: kak da si kacha grafikata
« Отговор #10 -: Август 24, 2006, 09:53:24 am »
Здравейте ,имам един въпрос,защо в календара който съм сложила в профила си не се вижда опцията сексуален контакт  виждам 4е на другите потребители се вижда
Ако искаш да се показват и при теб:
1. Регваш се в Календара
2. Логваш се и в "моят профил" избираш "Желая полетата с лична информация от графиката ми да бъдат видими от другите потребители" и натискаш "Запиши промените".

И обратното - ако не искаш да се виждат личните ти данни от другите (това са бележките, лекарствата и сексуалните контакти) тази опция трябва да не е избрана.

Поздрави
*
Re: kak da si kacha grafikata
« Отговор #11 -: Август 24, 2006, 10:08:55 am »
Ок,аз реших че ако избера "Желая полетата с лична инф.....да бъдат видими...."ще се вижда личн информ. от профила ми :) Мерси още веднъж!