0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

MOETO OTCHAIANIE
« -: Ноември 03, 2004, 18:10:00 pm »
Zdravejte, momicheta! Picha vi i molia z apomochtta vi , za suvet ili spodeliane na mnenie... :oops: Milsia tche ot 2 dni nasam jivotut za men svurchi....
Nakratko moiata istoria e slednata:
Lipsa na mestruatzia poradi stres, semejni pbs, svaliane na kg (ne riazko bih kazala)...
Poslednite hormonalni analizi napraveni pri Dr Chterev pokazvat nivo a  prolaktina okolok 3,6 , nisko nivo na TSH, FSH...niamam tochnite tzifri za sujalenie...
Izvodut na doktora e edin- mozukut mi ne proizvzjda neobhodimite klichestva hormoni..., prekusva se tzialata veriga otdeliane na hormmoni, ovulatzi i tn...zabremeniavane ne moje da ima...povetche ot iasno
anatomichna prichina niama
NE sle govorili za lecthenie, zachtoto jiveja v chujbina i posechtenieto mi v klinikata na Dr Chterev beche intzidentno. Doktorut behc edosta lakonichen, niamamnikakva predstava dali izobchto ima lechenie na moia sluchai, .... MISLIA CHE E PO-DOBRE izobchto da ne jiveia ...OTCHAJANA sum.............................Za men povetche niama jivot!
MOETO OTCHAIANIE
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2004, 13:47:32 pm »
хей, защо си се отчаяла така? недей да се натоварваш излишно ... трудно е, но трябва да успокоиш, защо не направиш и друга консултация... аз съм с теб!
*

    силвия

Вдигни глава
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2004, 14:17:36 pm »
Не се отчайвай. Доколкото разбрах проблема ти е на психична основа. Това има лечение според мен. Кажи на всичко майната му успокой се малко и ще видиш как ще забременееш. Имам познати с твоя проблем, който след много опити не можеха да забременеят - нямат физиологични проблеми, а пък бебето не става. По един или друг начин те се успокойха и сега всички си имат деца. Какво да кажа аз - при мен проблема е по-сериозен. Правя опити от 3 години, ходих при какви ли не лекари и всеки ми казва нямаш проблеми. Да но се оказа че имам. Скоро бях пак на лекар и се оказа че имам поликистозни яйчници. С една дума никога няма да имам деца с тези яйчници. И въпреки това не се отчайвам като теб. Продължавам борбата. И ще имам желаното бебче убедена съм.
*
Re: MOETO OTCHAIANIE
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2004, 14:46:42 pm »
Цитат на: Anonymous
Izvodut na doktora e edin- mozukut mi ne proizvzjda neobhodimite klichestva hormoni..., prekusva se tzialata veriga otdeliane na hormmoni, ovulatzi i tn...zabremeniavane ne moje da ima...povetche ot iasno
anatomichna prichina niama


Хейййй я малко по оптимистично погледни на нещата, колкот и трудно да ти се вижда това  :!:
Първото според мен което трябва да направиш е консултация поне с още един лекар  :!:
Второ - що се отнася за нивото на хормоните в организма - ами това се коригира. Пиеш известно време някои хормонални препарати и току виж всичко си дойде в норма   :!:
Не е време да се отчайваш и предваш. Време е да се заредиш с повече сили и търпение и да се пребориш с проблема  :!:

Цитат на: Anonymous
Za men povetche niama jivot!


А това дори и вече не си го помисляй  :!: Бори се момиче, това е изхода и още веднъж ти казвам НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
за отчаянието
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2004, 12:38:40 pm »
Здравей! Напълно споделям мнението на длугите момичета. Първо- хормоните биха могли да се корегират и много скоро всичко да е наред, и да забремееш без никакъв проблем. Второ- и мисля по- важното- никога не се предавай и дори не си помисляй, че няма смисъл да се живее. Смисъл винаги има, просто трябва да се мобилизираш и да гледаш напред. Трябва да знаеш, че всяко ммиче от този форум е изпадало, или продължава да го обзема отчаяние, дори и мен, но всеки път си казваме- горе главите, решение винаги има, просто трябва да се потърси. Убедена съм, че добрите хора /като всички момичета тук/, рано или късно им се случват хубави неща. Сигурна съм, че много скоро всички ще се похвалим с добри новини.
Поздрави и обърни гръб на отчаянието.
Нека много скоро, всички бъдат благословени да изживеят едно хубаво майчинство.
*

    Anonymous

zdrasti
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2004, 20:36:37 pm »
ne viarvai na sterev imah sa6tia problem kato tvoia i izlezna savsem drugo i na men mi gi prikazva sa6tite gluposti.az sa6to sam v 4ujbina i tuk hodih na lekar i vsi4ko e ok.po negovite prikazki i az nemoga da imam deca no ne izlezna taka.mnogo sam razo4arovana ot nego.iska6e li da ti pravi stimulacia na ia4nicite i niakvi testove na lh i fsh?sigurna sam 4e da :D vij kvo pi6i mi vsi4ko podrobno i ste si polafim.ne se 6a6kai ima opravia.pi6i mi na zlatimira2003@abv.bg.4akam :D
MOETO OTCHAIANIE
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2004, 23:41:22 pm »
Стига сте го плюли Щерев, де! Колкото лекари, толкова метода на лечение.
*

    Anonymous

MOETO OTCHAIANIE
« Отговор #7 -: Ноември 09, 2004, 22:24:10 pm »
kakvoto mislia 4e e pravilno go kazvam za6toto zaradi negovata gre6ka v le4enieto sega prili4am na kosmata maimuna :twisted:
*

    hope

Спокойно
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2004, 11:44:25 am »
Аз имам същия проблем. Ходих известно време на тазова ехография за да се установи дозата която трябва да приемам /аз пия Clostylbegit и Utrogestan/. Установихме с доктора дозата и това, че ми е по-късно овулацията /към 19-20 ден/ и сега правим опити. Имам позната със същата диагноза самоче си е направила някаква операция в София и след няколко месеца забременя, сега има 2 дечица.Така че има светлина в тунела, не се отчайвай. :lol: