0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

орлов нокът
« -: Декември 02, 2007, 14:58:18 pm »
Здравей те, в момента пия билка орлов нокът - билкаря който ми я даде я изкара златна решава всички проблеми на стерилитета. Не можах да намеря никаква информация за нея. Моля който я е пробвал да сподели за резултата от нея и някаква друга информация ако знае. Аз не мога да кажа все още за резултат защото още го чакам.. е това е  Благодаря на всички които ще се включат.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: орлов нокът
« Отговор #1 -: Декември 02, 2007, 16:04:41 pm »
Няма такава билка, която да решава всички проблеми. За съжаление.

Иначе билката се казва Орлови нокти. Приятно растение, сладичка е (опитвала съм я). Има положително действие върху сърдечно-съдовата система и дишането. Има стотици разновидности, у нас растат обикновени, сини и черни орлови нокти - Lonicera xylosteum, Lonicera coerulea и Lonicera nigra. Давам ти латинските им имена, ако искаш да си ги търсиш в нета.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: орлов нокът
« Отговор #2 -: Декември 02, 2007, 16:39:44 pm »
Благодаря ти за отговора. Самоче аз като я пия не ми се вижда сладникава - даже малко нагарча. Ще потърся в нета
Re: орлов нокът
« Отговор #3 -: Декември 02, 2007, 17:35:20 pm »
в момента пия билка орлов нокът - билкаря който ми я даде я изкара златна решава всички проблеми на стерилитета.
А по - точно кои проблеми,свързани със стерилитета лекува тази билка?Т и за какво я пиеш? Дано да помогне! :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: орлов нокът
« Отговор #4 -: Декември 03, 2007, 17:39:50 pm »
Орлови нокти е другото име на билката Клинавиче,аз също го пия от скоро за стимулиране на овулацията,а на пакечето пише и за болезнена и нередовна менструация,но ми казаха да го пия 2 мес.след това почивка около 2-3 седм.и тогава да се повтори.Надявам се да има резултат.Успех ти желая.А колкото до вкуса наистина нагарча,но е поносимо,пие се.
« Последна редакция: Декември 03, 2007, 17:41:55 pm от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: орлов нокът
« Отговор #5 -: Декември 03, 2007, 22:59:31 pm »
А, друга билка е това.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: орлов нокът
« Отговор #6 -: Декември 04, 2007, 09:35:26 am »
на мен тази билка ми я даде Бай Кольо билкаря - на пакетчето не пише какво се лукува с нея - тъй като човека сам си бере билките суши и приготвя. По мужду другото благодарение на Мели  успях да немеря в нета снимки на билката и нейните разновидности. Този месец при мен нямаше резултат - имам още от билката и смятам да я изпия всичката.
*
Re: орлов нокът
« Отговор #7 -: Декември 04, 2007, 10:39:07 am »
Пила съм тази билка 6 м., не ми помогна. Оказа се, че имам двустранно запушени тръби. Успех.

[/url]
*
Re: орлов нокът
« Отговор #8 -: Декември 29, 2007, 13:51:15 pm »
Аз я пия в момента.На пакетчето ми пише Клинавче а в скоби орлови нокти. За предизвикване на овулация е.За същото пия и шапиче. Пия още и Цигапан, тинктура от коприва,витамин Е, Селен, чеснови таблетки.Всичко това от няколко дни.Ако има резултат ,първо вие ще разберете. :wink:
« Последна редакция: Декември 29, 2007, 13:53:49 pm от Pukanka »
*
Re: орлов нокът
« Отговор #9 -: Януари 05, 2008, 21:58:51 pm »
Здравейте слет аборт разбрах за тази билка, ако имаш запушени траби на дали ще помогне. Но за пречистване и овуация, и бяло течениа на мен помогна пих билката 3мес. И на първия опит за бебе то стана сега вече съм 7м.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: орлов нокът
« Отговор #10 -: Януари 07, 2008, 08:43:38 am »
Здравейте слет аборт разбрах за тази билка, ако имаш запушени траби на дали ще помогне. Но за пречистване и овуация, и бяло течениа на мен помогна пих билката 3мес. И на първия опит за бебе то стана сега вече съм 7м.
Честито,желая ти лека бременност и прекрасно детенце.Аз преди 2 дни спрях да пия клинавичето,понеже ми я дадоха да я пия 2 мес.сега чакам и се надявам,дано и на мен да ми помогне.Желая успех на всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: орлов нокът
« Отговор #11 -: Януари 09, 2008, 20:14:38 pm »
И от каде ги взимате тези билки? и имате ли информация дали вьобщте са помогнали на някой? Заштото и аз преди доста време биах пила някаква билка,но изобщто никакав ефект :ask:
http:
*
Re: орлов нокът
« Отговор #12 -: Януари 09, 2008, 21:16:16 pm »
Аз от билкова аптека.
*
Re: орлов нокът
« Отговор #13 -: Януари 13, 2008, 10:53:11 am »
Момичета, знаете ли дали може по време на целия цикъл да се пие билката, или се пие до овулацията. Мисля да си купя и да пробвам, но не зная дали може след овулацията да я приемам.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: орлов нокът
« Отговор #14 -: Януари 18, 2008, 10:12:07 am »
Момичета, знаете ли дали може по време на целия цикъл да се пие билката, или се пие до овулацията. Мисля да си купя и да пробвам, но не зная дали може след овулацията да я приемам.
Аз я пих два мес.непрекъснато,без значение в цикъл ли си или в овулация.Все още няма ефект де,но надеждата умира последна,нали?УСПЕХ ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: орлов нокът
« Отговор #15 -: Януари 18, 2008, 11:38:48 am »
Момичета, знаете ли дали може по време на целия цикъл да се пие билката, или се пие до овулацията. Мисля да си купя и да пробвам, но не зная дали може след овулацията да я приемам.
Аз я пих два мес.непрекъснато,без значение в цикъл ли си или в овулация.Все още няма ефект де,но надеждата умира последна,нали?УСПЕХ ти желая.
Благодаря ти Марина! Желая ти много скоро да получиш своя подарък - най сладкото и здраво бебче! Успех!
« Последна редакция: Януари 18, 2008, 11:45:11 am от tani77 »
Re: орлов нокът
« Отговор #16 -: Юни 09, 2008, 15:33:24 pm »
Аз си я купих тази билка преди няколко седмици и още не съм почнала да я пия.
Някои може ли да ми каже по колко пъти на ден и как се пие?Пила съм какво ли не и вече ми се повръща от билки,ама...
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: орлов нокът
« Отговор #17 -: Юни 09, 2008, 16:08:04 pm »
Аз си я купих тази билка преди няколко седмици и още не съм почнала да я пия.
Някои може ли да ми каже по колко пъти на ден и как се пие?Пила съм какво ли не и вече ми се повръща от билки,ама...
На пакетчето трябва да пише как се пие,мисля,че беше-2суп.лъжици се слагат в 500гр.вряща вода,котлона се намаля само да къкри за 10 мин.и се испива на две половини-сутрин и вечер.Не се вари голямо количество,а се приготвя ден за ден.До колкото си спомням това беше.Успех дано ти помогне,а и не е кой знае колко гадно,нагарча ама се пие.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: орлов нокът
« Отговор #18 -: Август 11, 2008, 18:34:42 pm »
Здравейте аз също пия тази билка, орлов нокът и казаха че много помагала.Заведе ме при тази жена която ги приготвя на моя мъж майка му и леля му.И двета някога не са могли да забременеят и са пили от тази билка,освен това моята свекърва ми каза че колко жени е завела при тази жена да пият от тази билка всичките са заченали.Незнам да ви кажа аз съм със запушени тръби и сраствания, поставиха ми диагноза ЕНДОМЕТРИОЗА, ако ви говори нещо,тоест стерилитет.Но се надявам да ми помогнат билките въпреки сериозната ми диагноза и ви пожелавам УСПЕХ на всички вас,ще стискам палци за всички и трябва да имаме повече надежда.Пишете ако имате въпроси ще се радвам!!!
Re: орлов нокът
« Отговор #19 -: Август 11, 2008, 19:37:21 pm »
Alby , със запушени тръби , стимулиране на овулацията с билка е безсмислено, защото отделената при овулацията яйцеклетка и сперматозоида няма как да се срещнат....Не билката , клиника по стерилитет ще ти помогне. Подходете по - сериозно.
 Тази билка може наистина да е помогнала на много жени , но явно не им е бил такъв проблема.
 Къде ти поставиха твоята диагноза?