0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какво ми става???
« -: Ноември 29, 2007, 16:41:08 pm »
Момичета , помогнете ми!!На 25.10.2007г. посетих генеколог с цел да решим проблема ми  с  невъзможността ми след 1 година опити да забременея.Както се и очакваше се установи, че имам пак много кисти на яйчниците и липса на овулация.Тъй като ми правиха лапароскопия преди 3,5 години с фенистрация и резекция на яйчниците, нямах запушени тръби и док. реши да ми предпише клостил за овулацията от 3 ден на менструацията и на 12-я ден да отида за фоликометрия и спермограма на половинката.Започнах да пия дуфастон за предизвикване на менструацията/по друг начин не става/свърших курса преди 11 дена , а резултат никакъв!Преди два дена щях да умра от зверски болки ниско долу , главоболие и виене на свят!Гърдите ми ще се пръснат!Док. е доста далече, чака се много за да се запишеш.........не знам какво да правя!Дайте някакъв съвет!Обикновенно ми идва на 3-4 ден след спиране на дуфастона. :(
*
Re: Какво ми става???
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2007, 16:44:27 pm »
Дали има вероятност да си бременна.Не разбрах пила ли си вече клостил или не.
Re: Какво ми става???
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2007, 16:48:52 pm »
Не не съм , чакам да ми дойде и от от 3 ден.
*
Re: Какво ми става???
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2007, 20:29:52 pm »
Не се претеснявай, аз имах подобен случай - дойде ми две седмици след спиране не дуфастон.Ако няма шанс да си бременна/имаш признаци за това/ изчакай търпеливо и разбира се при пръв удобен случай посети лекаря си
Re: Какво ми става???
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2007, 13:59:19 pm »
Здравей Ели октомври месец и аз имах подобен случай след прием на дуфастон,предните цикли след приема му ми идваше точно след два дни даже и в близък час,но през въпросния месец ми закъсня с 14 дена , но за съжаление нямаше бременност и цикъла ми дойде с пълна сила.Пожелавам ти успех.
Re: Какво ми става???
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2007, 14:58:41 pm »
Благодаря Ви за подкрепата момичета , но мен ме притеснява не толкова закъснението , а силната , режещта болка която изпитах за около половин час преди два дена.Въжможно ли е да са се спукали кисти/а и дали е опасно това?