0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Анонимен

Въпрос за цветната бременност?
« -: Ноември 27, 2007, 19:05:29 pm »
Здравейте дами. Имам следния мисля глупав въпрос, но все пак. От 4 месеца не съм имала контакти. Менструацията ми закъсняваше през всичките тези дни, а по принцип е редовна правих си тест Шъър чек всеки месец и беше отрицателен и цикълът и М ми идваше на 32-35 ден, а по принцип ми е на 28ми. Та последната ми М беше на 1ви, като беше слаб, но бях болна, пиех антибиотици и го дължах на този факт, въпреки това продължи 5 дни като последните 2 дена беше по скоро като цапане. на 16ти мисля, че бях в овулация, защото имах белтъкоподобна слуз. Та може ли да има овулация по време на цветна бременност или просто няма бременност, а аз си внушавам.
Re: Въпрос за цветната бременност?
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2007, 19:14:18 pm »
Нали пишеш че си нямала полови контакти от четири месеца-тестовете за бременност са отрицателни..не разбирам защо въпросът ти е свързан с цветна бременност.Според това което си написала не би трябвало да си бременна.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Въпрос за цветната бременност?
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2007, 19:44:03 pm »
Аз също не вярвам да има цветна бременност при положение, че четири месеца имаш отрицателни тестове за такъв период от време ЧХГ-то щеше да се повиши значително и тестовете щяха да засекат бременност.
Re: Въпрос за цветната бременност?
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2007, 07:55:06 am »
Здравейте дами. Имам следния мисля глупав въпрос, но все пак. От 4 месеца не съм имала контакти. Менструацията ми закъсняваше през всичките тези дни, а по принцип е редовна правих си тест Шъър чек всеки месец и беше отрицателен и цикълът и М ми идваше на 32-35 ден, а по принцип ми е на 28ми. Та последната ми М беше на 1ви, като беше слаб, но бях болна, пиех антибиотици и го дължах на този факт, въпреки това продължи 5 дни като последните 2 дена беше по скоро като цапане. на 16ти мисля, че бях в овулация, защото имах белтъкоподобна слуз. Та може ли да има овулация по време на цветна бременност или просто няма бременност, а аз си внушавам.

Внушаваш си. Посети лекар, ако все пак нещо премълчаваш тук.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Въпрос за цветната бременност?
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2007, 12:05:59 pm »
И според мен най-добре е да посетиш лекар,поне така ще разбереш за какво става въпрос и ще спреш да се притесняваш.

Re: Въпрос за цветната бременност?
« Отговор #5 -: Май 05, 2012, 18:06:10 pm »
Здравейте и от мен...И аз искам да попитам за цветната бременност...Последната ми менструация беше 3-дни кафеникава.Последно време ми се гади и много ми се спи.Ходих на Гинеколог,гледа ме на видеозон но нищо не се видя.Каза ми да отида пак след 2 семици.Тестовете за бременност отчитат ли такава???Кога мога да си направя Кръвен тест?
Re: Въпрос за цветната бременност?
« Отговор #6 -: Май 06, 2012, 04:00:26 am »
Отговорих ти в другата тема.
Направи си тест.
Кръвен може да се направи веднага щом отчетеш закъснение на цикъла, а и "пиклив" да е пак отчита вярно в повечето случаи ако има бременност.

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!