0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
д-р Орбецова-Пловдив
« -: Ноември 26, 2007, 13:28:36 pm »
моля ако някои знае тел.за вразка с д-р Орбецова,ендокринолог.
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2007, 12:26:19 pm »
"Здравен център" на входа на жил. кооперация
ул. "Сава Муткуров" №34  тел. 032/ 968 885


Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2007, 16:45:14 pm »
032 602486  е телефонът на доц. Орбецова в катедрата по ендокринология във ВМИ.                                               
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2010, 19:15:38 pm »
Тъй като аз самата се поизпотих докато намеря актуални координати на доцентката ги пускам тук за други интересуващи се: освен, разбира се във ВМИ, доц. Орбецова преглежда в МЦ Трансмед, тел. 687 030.
« Последна редакция: Февруари 08, 2010, 19:33:08 pm от alimania »
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2010, 16:20:45 pm »
Тъй като аз самата се поизпотих докато намеря актуални координати на доцентката ги пускам тук за други интересуващи се: освен, разбира се във ВМИ, доц. Орбецова преглежда в МЦ Трансмед, тел. 687 030.

Много ти благодаря за полезната информация. Имате ли впечатления за нея, тъй като съм решила да сменям моята ендокриноложка и сега точно се ослушвам за информация за друг ендокринолог.
Имам вече две ангелчета на небето

*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2010, 21:46:19 pm »
Много ти благодаря за полезната информация. Имате ли впечатления за нея, тъй като съм решила да сменям моята ендокриноложка и сега точно се ослушвам за информация за друг ендокринолог.
На мен лично тя много ми помогна! Обърна ми много внимание, успокой ме, назначи ми адекватна терапия и за кратко време нещата влязоха в норма....Сега, да чукна на дърво, вече съм бременна и вече ще говорим как да намаля и спра лекарствата по време на бременността! :D
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2010, 11:33:28 am »
Алимания, в коя лаборатория си пускаш хормоналните изследвания? И аз имам час за нея а ми се искаше да отида със съвсем пресни изследвания - имам затихваща фунция на щитовидната жлеза.. ама.. не знам в момента до колко е... затихнала..
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2010, 12:31:46 pm »
Алимания, в коя лаборатория си пускаш хормоналните изследвания? И аз имам час за нея а ми се искаше да отида със съвсем пресни изследвания - имам затихваща фунция на щитовидната жлеза.. ама.. не знам в момента до колко е... затихнала..
"Хронолаб" в Тракия
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #8 -: Февруари 14, 2010, 16:45:26 pm »
alimania благодаря за отговора и лека бременност  :bighug: Ще видя сега преди инвитрото какви ще са ми стойностите след намаляване на дозата на лекарството и ще си взема час за нея. А колко дена напред се взимат часовете и ако й знаете графика ще съм ви благодарна да го споделите?
Имам вече две ангелчета на небето

*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #9 -: Февруари 16, 2010, 18:11:44 pm »
За график нямам и идея! Аз позвъних в центъра на 10-ти февруари и ми дадоха час за 18-ти за 15:30ч.
Успех при процедурата!!!!!! :crossfingers:
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2010, 09:01:22 am »
За график нямам и идея! Аз позвъних в центъра на 10-ти февруари и ми дадоха час за 18-ти за 15:30ч.
Успех при процедурата!!!!!! :crossfingers:
Много ти благодаря  :bighug:
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #11 -: Май 04, 2012, 18:13:46 pm »
Незнам как успявате да си запишите час при доц. Орбецова. Ние се обадихме Април и ни записаха чак за Юни месец !!
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #12 -: Юли 20, 2017, 12:11:05 pm »
Здравейте, понеже последната информация е от преди доста време искам да попитам знаете ли актуален телефон на др. Орбецова на който може да се запише час?
Re: д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #13 -: Юли 20, 2017, 14:47:22 pm »
Доколкото знам вече не записва часове. Моя позната я беше потърсила във ВМИ, но това беше отговора. Все пак опитайте.
д-р Орбецова-Пловдив
« Отговор #14 -: Април 09, 2018, 15:20:56 pm »
Здравейте,
Весели празници !
Искам да попитам дали някой има актуални координати на доц. д-р Орбецова ?