0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

проследяване на бременност във Варна
« -: Ноември 25, 2007, 21:21:06 pm »
здравейте на всички!преди час си направих 2 теста и двата са положителни с много ярки втори черти. Моля ви, помогнете ми,кажете ми при кой лекар да се запиша за проследяване на бременноста и за раждане? Аз съм от Варна. Мислех си за Петинка Цветкова, за друга не се сещам,последно ми дойде на 25.10, закъснява ми 4 дни,според вас ще се види ли нещо ако отида тази седмица? помагайте моля
Re: проследяване на бременност във Варна
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2007, 22:26:59 pm »
Честито! Това е едно много добро начало :D За проследяване на бременност ти препоръчвам д-р Крумовски от поликлиника "Санита". И мисля, че трябва да минат поне 10-на дни да се види със сигурност плодния сак на ехографа. Ако си нетърпелива през седмицата, можеш да си пуснеш и ЧХГ тест. Високите му  стойности ще покажат, че всичко е наред. Бъди търпелива и се пази. Успех!
*
Re: проследяване на бременност във Варна
« Отговор #2 -: Ноември 27, 2007, 02:37:08 am »
Поздравления! Желая ти всичко да е наред, лека и безпроблемна брменност и на финала едно прекрасно бебче.

Аз препоръчвам д-р Александров, преглежда в клиника Кисъови. На мен ми видя плодния сак в четвъртък, трябваше да ми дойде предишната неделя - тоест 4 дни закъснение.

Успех!