0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Въпрос за темата "Честит празник".
« -: Ноември 25, 2007, 11:41:16 am »
Има ли начин на потребители, които нямат нито 1 мнение или не са влизали
близо година, да не им се показва името в РОЖДЕНИ ДНИ.
Прави ми впечатление, че им се честити, но в случая е излишно.
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2007, 13:54:46 pm »
Да бе и аз забелязах 4е преди малко и аз 4еститих на двама които не са влизали и 4ак след това видях,4е ти беше написала ама късно про4етох...ама и аз се подведох...бяха пуснати теми и аз мисля 4е тези хора си влизат редовно ам видях 4е единия не беше влизал от година близо!!!Просто трябва да се проверява дали потребителя все още влиза за да му се 4естити празника!
« Последна редакция: Ноември 25, 2007, 13:56:17 pm от Виктория »
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2007, 20:34:56 pm »
Има ли начин на потребители, които нямат нито 1 мнение или не са влизали
близо година, да не им се показва името в РОЖДЕНИ ДНИ.
Прави ми впечатление, че им се честити, но в случая е излишно.
eeee eganeva, аз мислех да предложа темите "Честит рожден ден" да се генерират автоматично. Да се направят библиотеки с пожелания и букети и автоматично да се генерират по 100 честито от случайно избрани потребители след което темата да се заключва. Така хем ще трупаш мнения без да се трудиш, хем всички ще са поздравени по равно и ако някой не те е поздравил ще знаеш защо е и няма да го взимаш навътре.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2007, 21:22:22 pm »
Както във всеки интернет форум и каквато и да е система, която изисква регистрация така и тук статистиката е както навсякъде - 50% от регистрациите потребителите нямат нито едно мнение. Дали четат или не не знам. Обаче календара им помни въведената рождена дата и я изписва. Като честитите на непознат ник поне проверявайте има ли мнения и кога последно е бил активен. :)
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2007, 21:54:48 pm »
Е, ако четат (дори да не пишат) - по датата ще се ориентира човек.
Ако е бил последно активен преди 1 седмица или 1 месец, може да влезе да си
прочете честитките (ако помни, че е писал рожд. дата и ако знае,
че излиза в календара).
Нямам намерение да се карам с някого, на Мими 007 се извинявам (не съм
искала да я засегна).
Но това отдавна ме дразни и не се стърпях вече.
Просто така се случи, че тя е пуснала въпросните теми.
Знам, че не това е най-важното, моля да ме извините ако забележката ми не е уместна.
« Последна редакция: Ноември 25, 2007, 21:57:52 pm от eganeva »
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2007, 22:32:42 pm »
Може даже да се направи бутон "Честити на всички", като този "Маркирай всички теми като прочетени. Когато се регистрира нов потребител е достатъчно да въведе важните за него дати (рожденни дни, срещи, годишнини и всичо друго, за което може да се каже честито). И така сутрин като влизаш - само цък върху "Честито" и всички са поздравени.
Според мен доста от този спам ще се избегне, ако и мненията в честито не се броят в общия рейтинг, както е при игрите. В кафето има вече такъв подфорум.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2007, 22:43:44 pm »
ууу лошотии такива  :balk_153:


п.п. абе я го вижте тоя  // :nono: // само на мен ли ми се струва, че тоя ми размахва среден пръст!  :lol: :lol: :lol:


Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2007, 23:09:45 pm »
ууу лошотии такива  :balk_153:


п.п. абе я го вижте тоя  // :nono: // само на мен ли ми се струва, че тоя ми размахва среден пръст!  :lol: :lol: :lol:


:jump12:
*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #8 -: Ноември 25, 2007, 23:28:31 pm »
ууу лошотии такива  :balk_153:


п.п. абе я го вижте тоя  // :nono: // само на мен ли ми се струва, че тоя ми размахва среден пръст!  :lol: :lol: :lol:


Еее,Евро,мислех че само аз го виждам така,но не смеех да споделя :lol:
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2007, 23:34:34 pm »
Не си само ти  :lol: :lol: :lol:

lb2f
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #10 -: Ноември 26, 2007, 00:07:40 am »
не виждам проблем.
аз лично честитя само на хора, които по някакъв начин познавам (и когато съм видяла овреме темата).
някой пуснал честитка - ми имал свободно време, имал желание да каже нещо хубаво някому - какво лошо.

а това за трупането на мнения пък съвсем ми е непонятно. какви са привилегиите за повече натрупани мнения?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #11 -: Ноември 26, 2007, 00:21:41 am »
а това за трупането на мнения пък съвсем ми е непонятно. какви са привилегиите за повече натрупани мнения?
Тъкмо си мислех,че раздавате подаръци за натрупани точки/мнения/,и...ми се попариха надеждите.
« Последна редакция: Ноември 26, 2007, 00:24:47 am от Жекова »
*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #12 -: Ноември 26, 2007, 00:29:55 am »
Тъкмо си мислех,че раздавате подаръци за натрупани точки/мнения/,и...ми се попариха надеждите.

"Подаръци ще има за всички от сърце...", но трябва да почакаш поне една седмица :wink:
*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #13 -: Ноември 26, 2007, 00:33:10 am »
Тъкмо си мислех,че раздавате подаръци за натрупани точки/мнения/,и...ми се попариха надеждите.

"Подаръци ще има за всички от сърце...", но трябва да почакаш поне една седмица :wink:

Ако може два...
*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #14 -: Ноември 26, 2007, 00:36:20 am »
Тъкмо си мислех,че раздавате подаръци за натрупани точки/мнения/,и...ми се попариха надеждите.

"Подаръци ще има за всички от сърце...", но трябва да почакаш поне една седмица :wink:

Ако може два...

Става!
*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #15 -: Ноември 26, 2007, 06:37:47 am »
не виждам проблем.
аз лично честитя само на хора, които по някакъв начин познавам (и когато съм видяла овреме темата).
някой пуснал честитка - ми имал свободно време, имал желание да каже нещо хубаво някому - какво лошо.

а това за трупането на мнения пък съвсем ми е непонятно. какви са привилегиите за повече натрупани мнения?

Никакъв, след 1000 може да чете в работния форум - ама какво от това. Като гледам каква работа кипи в него се чудя за какво го държим ... :(
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2007, 09:33:07 am »
Еееееее, все пак имало някаква привилегия! :D
Дони,  :bighug:
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #17 -: Ноември 26, 2007, 09:42:54 am »
А привилегия за много на брой теми, а не постинги, има ли?
Ако няма, предлагам, да се сложи за тези с над 1000 теми да могат да си ограничават достъпа до някои подфоруми.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #18 -: Ноември 26, 2007, 10:53:16 am »
Tamara, ей богу, напоследък не те разбирам изобщо. нещо те сърби, ама май и ти не знаеш къде точно, та се чешеш навсякъде.
ако искаш да си ограничиш достъпа до някой форум като награда - награди се сама. много е лесно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за темата "Честит празник".
« Отговор #19 -: Ноември 26, 2007, 13:05:23 pm »
аз лично честитя само на хора, които по някакъв начин познавам (и когато съм видяла овреме темата).
А пък това нa мен ми е проблема с този отделен форум. Случва се точно хора, които ги чувствам близки да не успея да им честитя, защото им виждам темата след месец да речем и някак си е тъпо да им честитиш след месец или два :(. И да не стана нагла, но може ли да се направи някакъв личен списък и да ме известява ако има някой от моят списък рд? Може и да звучи расистки, но на непознати не честитя, все пак и нет общуването копира нормалното общуване. Знам, че рд-тата излизат и долу на общата страница, ама пусто мързел и разсеяност...Другият вариант е една обща закована тема: "Честито за всички разсеяни като Lan, които не са честитили на любими хора, а са искали да честитят! ":lol:
« Последна редакция: Ноември 27, 2007, 13:41:20 pm от Lan »