0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
operaciq na tryba
« -: Ноември 24, 2007, 06:45:26 am »
Zdraveite iskam da popitam dali na nqkoi sa mu pravili otpushvane na traba.Na men mi predstoi takava operaciq i mi e imteresno da razbera kakvo moga da ochakvam ot tazi procedura.

От модератора: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Ноември 24, 2007, 09:28:09 am от rally_pat »


*
Re: operaciq na tryba
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2007, 09:47:53 am »
И на мен ми предстои другата седмица.
За какво ще е твоята операция?
*
Re: operaciq na tryba
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2007, 18:45:45 pm »
za otpushvane na trybata.Kazvat che ima membrana okolo neq

От Модератора: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 06, 2007, 06:53:12 am от rally_pat »


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: operaciq na tryba
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2007, 19:33:17 pm »
lqlyo, няма кой да ти гарантира, че операцията ти ще доведе до успешна бременност.
Към ден днешен пластиката за отпушване на тръби, ако запушването се дължи на инфекция се смята за излишна процедура. В смисъл че след кратък период тръбата е отново непроходима. Ако имаш сраствания на тръбата към орган, тогава ефекта от лапароскопията ще е значителен. Просто трябва да поговориш с лекаря си, да разбереш какво точно ще правите, какви са плановете му и какви биха били очакванията му?
Как е диагностицирал тази "мембрана"? И не на последно място каква ще е операцията ти: лапароскопска, коремна?
Дано си попаднала на точният за твоя случай лекар!
Желая ти късмет!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: operaciq na tryba
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2007, 18:36:22 pm »
da ne mi garantirat che operaciqta she e uspeshna zashtoto ne se znae trybata v kakvo syshtoqnie.No pone shte se vidi kak e i ako ne e v dobro sysytoqnie shte q zapyshat napylno.Zashtoto pri edno invitro trybata moje da syzdade problemi i da ne se poluchi, i pak da se naloji operaciq.Zatova sym se reshila da q napravq sega.

От модератора: пиши на кирилица или ползвай кредор!!!
« Последна редакция: Ноември 25, 2007, 19:05:37 pm от rally_pat »