0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Главоболие при бременност
« -: Ноември 11, 2005, 18:01:48 pm »
Не исках да ви се натрапвам,но вече е късно и не мога да се сваржа с доктора ми...Бременна съм в 12-та седмица, днес се събудих с отвратително главоболие,все едно ,че някои ми е стиснал главата в менгеме...Заради бременността не смеиа да пиа нищо!Мислех си,че ще ми мине,но увиии...Кажете ми как да процедирам,PANADOL например вреден ли е за бебето
Като сме БЕЗДЕЛНИЦИ,да не сме БЕЗ ПРАЗНИЦИ !!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Главоболие при бременност
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2005, 18:34:11 pm »
Пробвай с кафе. Понякога помага.
Може парацетамол.
*
Главоболие при бременност
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2005, 19:16:38 pm »
Парацетамол.
Силно малко еспресо,бе3 3ахар,с и3цеден лимонов сок(половин лимон)пиеш на една гльдка.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Главоболие при бременност
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2005, 23:12:20 pm »
Ромина, в първата тема на тоя форум има линк към един американски сайт за лекарства и бременност, супер е полезен!
написваш името на лекарството и веднага ти вади дали е позволено или забранено за бременни.
виж го...

www.safefetus.com
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Главоболие при бременност
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2005, 21:46:47 pm »
Благодаря Ви! Днес по-бивам!!!Мерси,Jam,ще го имам предвид този сайт и занапред.
Като сме БЕЗДЕЛНИЦИ,да не сме БЕЗ ПРАЗНИЦИ !!!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Главоболие при бременност
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2005, 18:55:24 pm »
Роми, тук в Германия предписват парацетамол 500мг На мен доста ми помага и не вярвах, че така ще се оправя, ама става. И аз като теб съм бременна и не смеех да пия нищо, но моята гинка ми го даде.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю