0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: grafikata na remi
« Отговор #80 -: Февруари 10, 2008, 09:17:42 am »
здр и мн ти благодаря, днес е още по висока, макар че , я мерих час по-късно. наложи се да изпратя мъжа ми  и след това спах 3 ч и тогава я мерих! ако продължи така ще трябва да отида, да видим дали ще мога да си взема свободен ден от работата!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #81 -: Февруари 10, 2008, 09:25:16 am »
До тук /както изглежда графиката ти/ нищо не мога да ти кажа.
Всъщност мога - но ще е само гадаене, какво може да е.
Дано ме разбираш правилно  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #82 -: Февруари 13, 2008, 21:01:07 pm »
До тук /както изглежда графиката ти/ нищо не мога да ти кажа.
Всъщност мога - но ще е само гадаене, какво може да е.
Дано ме разбираш правилно  :D

разбира се, че те разбирам и съм ти много благодарна, че намираш време да ми отговаряш винаги  :youwoman:
пп: искам да питам, ако имам ПКЯ, това значи ли, че нито метода на БТ, нито тестовете за О ще засекат кога е О, или при такова положение изобщо няма О? Дано да не е тъп въпроса ми :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #83 -: Февруари 14, 2008, 09:02:45 am »
Не е тъп изобщо въпроса ти.
Ако имаш ПКЯ - Бт може да не покаже О. а нея да я има или да покаже че има О.- а всъщност да няма.
За тестовете - може да показва +, а да няма О - това се дължи на по-високите нива на ЛХ /защото се образуват повече фоликули/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #84 -: Февруари 14, 2008, 17:52:55 pm »
много благодаря ДЕНИС!!!!!  :youwoman: :youwoman: :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! МНОГО ЛЮБОВ В СЪРЦАТА ВИ ДА ИМА И НИКОГА ДА НЕ УГАСВА!
Re: grafikata na remi
« Отговор #85 -: Февруари 23, 2008, 10:22:39 am »
здравейте отново, днес БТ падна малко, но аз не издържах и сутринта направих един тест за бременост /знам, че е рано/ и се появи втора черта ама много бледа, до сега никога не се е появявала и се надявам да стане по наситена по нататък! Дали е възможно?
Re: grafikata na remi
« Отговор #86 -: Февруари 23, 2008, 10:35:12 am »
Здравей, току що прочетох, че си имаш положителен тест за бременност.
Според мен щом има втора чертичка, дори да е много бледа няма как да не си...
Незнам какъв тест за бременност си ползвала, но си го и правила преди закъснението, тестовете за бременност са с различна чувствителност, а навярно и ощене си дала време на организма си да произведе достатъчно от хормона.
Зависи и по кое време на деня си направила теста - съветвам те след ден два да направиш нов и смятам, че чертичката ще е по-видима...
стискам палци и смятам, че скоро ще ти ЧЕСТИТИМ преместването в нов форум  :)
Re: grafikata na remi
« Отговор #87 -: Февруари 23, 2008, 13:00:05 pm »
Здравей, току що прочетох, че си имаш положителен тест за бременност.
Според мен щом има втора чертичка, дори да е много бледа няма как да не си...
Незнам какъв тест за бременност си ползвала, но си го и правила преди закъснението, тестовете за бременност са с различна чувствителност, а навярно и ощене си дала време на организма си да произведе достатъчно от хормона.
Зависи и по кое време на деня си направила теста - съветвам те след ден два да направиш нов и смятам, че чертичката ще е по-видима...
стискам палци и смятам, че скоро ще ти ЧЕСТИТИМ преместването в нов форум  :)
Благодаря ти, искрено се надявам скоро наистина да видя две чертички и го пжелавам искрено на всички. Определено ще изчакам още 3-4 дни и тогава ще повторя. Ползвах тест от тези които се продават заедно с тестовете за О. Дано само не ме изненада нещо друго :)
*
Re: grafikata na remi
« Отговор #88 -: Февруари 23, 2008, 22:08:28 pm »
Реми, и според мен си бременна. Хайде направи още един тест скоро или направо седмица след закаснение при доктора. Едно тихичко честито и дано всичко е наред и след 9 месеца да гушкаш бебешока. :crossfingers:
Re: grafikata na remi
« Отговор #89 -: Февруари 24, 2008, 08:26:42 am »
Реми, и според мен си бременна. Хайде направи още един тест скоро или направо седмица след закаснение при доктора. Едно тихичко честито и дано всичко е наред и след 9 месеца да гушкаш бебешока. :crossfingers:
Много благодаря, но като гледам вчерашния тест, едва се вижда чертата и за това не вярвям много и за това съм го отбелязала като - , но ще разбера много скоро, ако М не се появи значи наистина има нещо но какво :) дано да е това, което си мислим. Дано скоро всички се похвалим с ДВЕТЕ чертички.
ПП: и днес БТ отново се дигна, дано да се задържи така!
« Последна редакция: Февруари 24, 2008, 08:57:31 am от Remi G. »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #90 -: Февруари 24, 2008, 12:09:01 pm »
Стискам палци да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #91 -: Февруари 25, 2008, 17:32:27 pm »
здравейте момичета, нямам търпение да дойде утре! все още я няма лелката и все пак се съмнявам дали наистина се е случило. утре сутрин ще си направя тест и се надявам да е "+", но ако не е :(, много ме е страх. БТ все още е над 37С! Тези дни се чувствам мн странно, постоянно ми се гади, киселини, спими се, независимо дали съм спала 8 или 12 ч и пр. може и да си въобразявам, човек като иска нещо много, понякога така си нагажда нещата че да си мисли че са станали :).
« Последна редакция: Февруари 25, 2008, 17:38:03 pm от Remi G. »
Re: grafikata na remi
« Отговор #92 -: Февруари 26, 2008, 16:59:56 pm »
Здравейте, страх не страх утре сутрин ще си направя нов тест и дано да е "+", та дори и с много бледа черта :).
Денис би ли погледнала графиката, знам, че не е пълна. Ще се радвам ако споделиш мнението си :). Мн БЛАГОДАРЯ предварително!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #93 -: Февруари 27, 2008, 07:40:48 am »
Правиш разлика от 0,3 градуса, когато е по-малко от 0,4 аз не съм сигурна дали е имало О. изобщо.
Но всичко си е божа работа- може да е имало О. и дори може да е станало чудото

А има ли вероятност терм-ра да се е повредил? Карах ли те вече да го проверяваш?/извинявай но не помня/
Иначе според мен е ако е имало О. то тя може да е била на 12 ден от МЦ - до днес са минали 19 дни ЛФ.
Дано да  е  :D станало
Направи един тест, стискам палци :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #94 -: Февруари 27, 2008, 21:41:00 pm »
здравей Денис, проверих термометъра, добре е все още. И аз се надявам да е станало, но като се има предвид, че МЦ не е много редовен ще изчакам още няколко дни и тогава ще се тествам пак. Ако закъснее повече отивам другата седмица на доктор. БЛАГОДАРЯ, че винаги се отзоваваш!
Re: grafikata na remi
« Отговор #95 -: Март 01, 2008, 11:27:49 am »
здравейте, вечи май е ясен резултата, май май лелката ще си дойде, БТ взе да пада
:((, все още няма М, но няма и бебееееееееее!

Дано поне следващият месец се получи и всички да се зарадваме на тъй желаните 2 чертички!
Re: grafikata na remi
« Отговор #96 -: Март 02, 2008, 13:35:46 pm »
и все още няма М, утре с мъничко надежда (въпреки 4те "-" теста до сега) ще си направя още един тест!
Re: grafikata na remi
« Отговор #97 -: Март 09, 2008, 08:28:45 am »
E, лелката си е тук :( с пълна сила от няколко дни.

Сега ще си почина малко от мерене на БТ и слеене на О, и ще взема да сваля излишните килца :).

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #98 -: Март 09, 2008, 11:05:32 am »
E, лелката си е тук :( с пълна сила от няколко дни.
Сега ще си почина малко от мерене на БТ и слеене на О, и ще взема да сваля излишните килца :).
Браво на теб, само така...една диета и добри резултати от нея винаги действат добре на жената  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #99 -: Март 10, 2008, 08:14:24 am »
Благодаря ти Денис за подкрепата  :bighug:

Но определено имам нужда от промяна и ще я наптавя и така, ще се отърся от мислите за бебе, дано пък то само си стане тогава :)