0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

антитела в спермата на мъжа
« -: Ноември 17, 2007, 12:11:36 pm »
Здравейте, момичета
Спермограмата на мъжа ми показа антитела в спермата и по слаба подвижност на сперматозоидите - нормално подвижни са 30%. Моят гинеколог казва че мъжът ми трябва да приема някакви стимулиращи хапчета, но аз мисля че трябва да отидем на специалист. Моля ви кажете ми какъв специалист трябва да търся. Аз съм от Пловдив и ще ви бъда много благодарна да ми препоръчате някой изпробваан специалист:ask: - и как се наричат тези специалисти :00001754:Благодаря ви предвариелно.
Re: антитела в спермата на мъжа
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2007, 12:20:38 pm »
Обърни се към д-р Даскалова.
Тя ще ви помогне и упъти!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: антитела в спермата на мъжа
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2007, 12:29:14 pm »
Можеш ли да ми дадеш координатите на д-р Даскалова? Тя какъв специалист се води. Благодаря ти :balk_21:
Re: антитела в спермата на мъжа
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2007, 12:33:07 pm »
juli4ka, искам да те питам също коя клиника се води в Пловдив специализирана за спермограма
Re: антитела в спермата на мъжа
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2007, 12:38:24 pm »
За специализирана спермограма - пиши ЛС на д-р Мели, тя е човека в Пловдив  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: антитела в спермата на мъжа
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2007, 13:02:05 pm »
А неините координати каде да ги намеря- в коя клиника работи д-р Даскалова?
*
Re: антитела в спермата на мъжа
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2007, 13:03:19 pm »
Тук може да се уговорите-търси Мели
Re: антитела в спермата на мъжа
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2007, 13:12:41 pm »
благодаря ви момичета
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит