0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Защо не мога да си редактирам мнението?
« -: Ноември 12, 2007, 10:35:12 am »
И така въпрос, защото съм прословута вече с бързото си писане и с допускането на грешки..заради него. Сега виждам ,че не мога да си редактирам писаниците.Защо стана така?
Re: Защо не мога да си редактирам мнението?
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2007, 10:46:26 am »
ara, можеш да редактираш мненията си до 2 часа след като си ги публикувала (Beast-е поправи ме, ако времето е по-малко).
Това са новите настройки на форума.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Защо не мога да си редактирам мнението?
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2007, 10:54:55 am »
Чудесно Рали..аз го виждам с 2 дни закъснение... :(
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Защо не мога да си редактирам мнението?
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2007, 11:17:52 am »
Кажи на някой модератор какво искаш да промениш, да ти го редактира.
 :D

« Последна редакция: Ноември 12, 2007, 11:19:45 am от eganeva »
*
Re: Защо не мога да си редактирам мнението?
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2007, 11:42:12 am »
Е, то не е болка за умиране, но е добре да можеш сам да се справяш с подобни проблеми.Ще трябва да назначат на щат дежурeн радактор, особено ако аз се активирам с писането.Уф ,че съм затруднета - трябва да пиша бавно..и да чета по 10 пъти какво съм написала. 8O
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Защо не мога да си редактирам мнението?
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2007, 14:52:33 pm »
На мен идеята за двата часа в началото ми се стори разумна. Сега обаче, все по-често виждам мнения редактирани от модератори. И това ме хвърля в размисли в не най-креативна насока.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Защо не мога да си редактирам мнението?
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2007, 16:03:05 pm »
На мен идеята за двата часа в началото ми се стори разумна. Сега обаче, все по-често виждам мнения редактирани от модератори. И това ме хвърля в размисли в не най-креативна насока.
Редакциите направени от модератори са по молба на хората които са пуснали постингите.
Това ограничение е сложено с цел да не се премахват или променят до неузнаваемост постинги на които вече е отговорено и така да се загуби цялоста на информацията в темата.

При подобни редакции модераторите не променят смисъла на съответния постинг. Обикновенно става дума за правописни грешки и запетайки и се внимава информацията съдържаща се в постинга да не се промени при това редактиране.

Ако някой има предложение как да заобиколим описания проблем, премахвайки това ограничение, моля да ми пише на лични за да го обсъдим.

Поздрави
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Защо не мога да си редактирам мнението?
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2007, 17:49:42 pm »
Сега обаче, все по-често виждам мнения редактирани от модератори. И това ме хвърля в размисли в не най-креативна насока.

колко често по-точно?  :D
форумите са модерирани, нормално е да се срещат и редакции от модератори.насочи мислите си в по-креативна посока.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!