0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    I6640me

Кървене в 6 г.седмица
« -: Ноември 05, 2005, 17:21:04 pm »
Здавейте всички,
имам страхотни притеснения.Бременнна съм в 6 г.с.,но преди 4 дни прокървих , като кървенето не е ярко,а тъмно кафяво,не е силно, а само ми зацапва.Ходих на лекар,даже при двама за да съм по-сигурна.
Сега съм на Дуфастон-3x1 ,Прегнил вече имам една направена инжекция  /остават ми още две/,пия но-шпа и фолиева киселина.
Докторът /вторият каза, че кървенето може да е и цветна бременност,защото на ехограф чу сърдечен ритъм в зародиша,но това което ме притеснява е болката ниско долу/.А да забравих да кажа че маткатами е твърдаи нямам контракции/пак според доктора/
Моля ви кажете ми какво е вашето мнение. Дали бих могла да направя нещо аз самата за да запазя това човече.
Предваритено ви благодаря !!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Кървене в 6 г.седмица
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2005, 17:30:17 pm »
Спокойствие . Колкото повече се притесняваш, толково повече можеш да си навредиш. За успокоение ще ти кажа, че има доста случаи на ранно прокървяване, но бременноста завършва успешно.
*

    i6640me

Кървене в 6 г.седмица
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2005, 18:15:27 pm »
Благодаря за куража!!!
*
Кървене в 6 г.седмица
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2005, 09:55:01 am »
Ако е възможно, разбира се, опитай да си почиваш повечко и да си спокойна - чети глупави книжки, намери си някакво занимание и се опитай да мислиш само хубави неща!
Желая ти много приятни 9 месеца  :D
*
Кървене в 6 г.седмица
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2005, 21:24:50 pm »
Опитай се да лежиш и ако болката или кьрвенето се 3асилят,ти4ай при доктора.Мисли си само 3а хубави неща.Стискам палци вси4ко да е наред :!:
*
Кървене в 6г.с.
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2005, 12:49:01 pm »
Аз бих отишла веднага при доктора, защото само лежането и позитивните мисли без подходаящата терапия няма да помогнат.
*

    doritt

Кървене в 6 г.седмица
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2005, 15:14:10 pm »
Doktora pogledna li te za njakakvi bakterijki?
I az taka prokarvih v 6 g.s., no sled barza doktorska namesa, vsichko beshe ok. Nadqwam se i se molja da e taka do kraja, taj kato mi ostavat oshte 9 sedmitsi.
Stiskam paltsi vsichko da e nared i krania rezultat da e edno malko i sladko choveche. Leko bremeneene. :-)

P.S. Sarechen ritam tolkova rano ne moje da se chue, samo moje da se vidi...