0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
как да направя следното...
« -: Ноември 05, 2007, 18:07:38 pm »
... а именно, когато давам линк към някаква страница, на мястото на адреса да напиша каквото аз желая, от рода на "тук" и т.н.

Моля за обяснение като  на блондинка, нищо, че съм брюнетка :wink:
Re: как да направя следното...
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2007, 18:11:05 pm »
(url=www.zachatie.org)ТУК(/url) - на това му заместваш кръглите скоби с квадратни и става.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: как да направя следното...
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2007, 18:18:11 pm »
Цветенце  :thankyousign: за питането, отдавна искам да знам как става този номер!

Обачеее Зайко, аз съм истинска блондинка :balk_600: и на мен не ми се получи опита!
 :balk_56:Може ли по подробно!?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: как да направя следното...
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2007, 18:33:09 pm »
:balk_91: Да видим Мишката блондинка дали се справи!
-от втория път!

Прогнозата за времето-bTV!
TУК


Айде....... :pipy_longstocking: :jump12:

И да не ми се смеете, многооооо..... :balk_69:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: как да направя следното...
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2007, 18:36:33 pm »
[url =http://www.zachatie.org ] TYK [/url]
Пишеш всичко това без интервали. Зацатие можеш да zамениш с които и да е линк. "ТУК" можеш да го замениш с каквото поискаш. Върроса е отпред [url= и другите zнаци да ги спазваш.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2007, 18:42:43 pm »
Благодаря!!!
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2007, 19:31:42 pm »

цък
Ей, браво на вас, аз от кога искам да се науча, но ме е срам да питам. :oops:
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2007, 20:10:50 pm »

цък
Ей, браво на вас, аз от кога искам да се науча, но ме е срам да питам. :oops:

аххх, как сте се спотайвали :lol:
и мен ме беше, ама срам не срам, любопитството ми надделя :P
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: как да направя следното...
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2007, 22:51:28 pm »
Мари, що не питаш бе?  :lol: Можеше и на лични да ме питаш, щом толкова се срамуваш. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: как да направя следното...
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2007, 22:52:24 pm »
Мари, казвай как правиш малките активни снимки, ей Бога ми в мненията ти влизах и пак не успях, аз блонди никогаш не съм била
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2007, 06:54:33 am »
[url=http://adreskydetodavodisnimkata][img]adresnasnimkata][/img][/url]
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #11 -: Ноември 06, 2007, 10:30:20 am »
Ти знаеш ли Гането как ми обясни в 2 страници в първата темичка на Ози за цветята. Ей това беше направо къртовси труд от нейна страна. Най-накрая успях някак си, но дописвам и променям някои неща на ръка. Трудно, лесно аз вече така се научих и така си го правя. Няма начин да няма по-лесен начин, но този вече го знам. Хич ме няма в обясненията, но след обед като се прибера ще се пробвам. :lol:
Ози, ми от къде, душата, да знам че си спец по тез работи. :wink:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: как да направя следното...
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2007, 10:38:47 am »

Е, направих я да е активна- трябвало да посоча адреса на албума, ама как сега да я направя нюню се питам  :x
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 18:28:47 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #13 -: Ноември 06, 2007, 10:45:23 am »
Как можа да сложиш тази апетитна снимка толкова рано сутринта :eat:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: как да направя следното...
« Отговор #14 -: Ноември 06, 2007, 10:56:56 am »
баницата е с локум и като си дойдете в Сз ще ви направя и ще дойдете на гости  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #15 -: Ноември 06, 2007, 11:43:16 am »
баницата е с локум и като си дойдете в Сз ще ви направя и ще дойдете на гости  :wink:
Аз не съм голям фен на сладкото и ако мога да си поръчам една такава препеченичка, хрупкава ... олигавих се ... баничка със сирене и 2 литра айрян  :wink:


PS: айде стига сме спамили (самосезирам се)
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #16 -: Ноември 06, 2007, 15:12:17 pm »
Мини, там където ти е адреса,
(url=http://www.snimka.bg/album.php?album_id=119477&view=1&photo=97)(img)http://images21.snimka.bg/004104774-big.jpg(/img)(/url) и там където е big, пишеш thumb и трябва да стане.
Я пробвай.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: как да направя следното...
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2007, 17:56:16 pm »
:( ами цъ- размаза се само
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: как да направя следното...
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2007, 18:14:37 pm »
Това ли искате да направите? Малка снимка да е активна и да се отвори голямата?
Взима се адреса на малката снимка, там от горе, където са показани по 5 на отделни страници. Отделно щракате върху същата голяма снимка, за да се зареди в отделен прозорец, и взимате адреса на нея - тази която е заредена в отделния прозорец. За да може като щракнете на малката снимка да се покаже същата, но по-голяма, а не да се показва целият албум




{url=адрес на голямата, снимка}{img}адрес на малката снимка{/img}{/url}
Или ако използваме горния ми пример - трябва да изглежда така:
{url=http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4437061}{img}http://images20.snimka.bg/004437061-thumb.jpg{/img}{/url}
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 18:18:32 pm от BLACK_ROSE »
*
Re: как да направя следното...
« Отговор #19 -: Ноември 06, 2007, 18:27:50 pm »
Рози, да те светна и аз нещо:
Като искаш да публикуваш код може да го направиш като използваш от лентата с инструментите. Вътре в този таг, каквото и да напишеш ще си излезе с реалните символи и няма да се изпълнява кода. :)