0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Искам да Ви питам колко време минава от подписването на доклада до получаването на писмото за вписване в регистъра от града, в който живеете? За другите писма съм чела, че може до 2 месеца да се забавят.
Ние подписахме доклада преди повече от седмица, но писъмце от Варна нямаме.
Сигурна съм, че нямаме проблеми с доставянето на пощата защото обясних на пощальона, че ще получавам такива писма и му дадох ключ за входа на блока.

Много съм притеснена!  :(
Около две седмици са нужни, може и повече, но всичко е много относително. Горе долу една седмица докато те впишат в регистъра и една седмица докато получиш самото писмо след вписването.
Ще дойде писмото, няма къде да ходи :D
А за да си по-спокойна можеш да се обадиш на социалната ви работничка.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Фоксче благодаря за бързия отговор.
Но не мога да се обадя на социалната, защото тя е в отпуск още 2 седмици.  :(
Ще почакам явно. За съжаление търпението ми не е от добрите ми качества.  :wink:
*
  Аз днес видях в пощата, че съм получила писма-от моя и от още два града. Точно две седмици от подписването на доклада. Ще дойде и твоето, не се притеснявай! Успех!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Супер Lilit! Много се раздвам за теб!

Аз да се похваля - ДНЕС ПОЛУЧИХ ПИСЪМЦЕТО ОТ НАШИЯ ГРАД!!!
 :lol:
*
  И аз много се радвам за теб! :D Тръгват нещата- сега ще си събираме писъцата, после ще си видим и дечицата, все хубави работи!Късмет!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
   Момичета преди 2седмици получих писмо от нашия град,че сме вписани,
днес получих писма от още 6града ,но във всички градове сме под различен номер,а аз така и не си знам номера.Социалната ми каза,че не всички градове пращат уведомителни писма.Моля обяснете ми ...
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
   Момичета преди 2седмици получих писмо от нашия град,че сме вписани,
днес получих писма от още 6града ,но във всички градове сме под различен номер,а аз така и не си знам номера.Социалната ми каза,че не всички градове пращат уведомителни писма.Моля обяснете ми ...
Ние след подписването на доклада , получихме в рамките на един месец писма от 24 града ,кандидатствахме в цялата страна последното писмо беше преди около 2 седмици от област София град в което освен ,че ни уведомяват ,че сме вписани в техния регистар , ни уведомяват че сме вписани във всички регистри в страната.Нормално е да сте регистрирани с различни номера в различните РУ ,всяко управление си води собствен регистър , не е единен за цялата страна.
Пожелавам Ви успех и да чакаме по малко за нашите слънца


*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Вече си имаме 2 писъмца. :D


 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: