0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
клостилбегит - продъжителност на прием
« -: Октомври 31, 2007, 11:37:32 am »
Момичета, мъжът ми по предписание на д-р Кацаров взима клостилбегит вече 7 месеца и продължава с приема без да се е консултирал за това с доктора /милият чете за изпит и точно сега няма време/. Та въпросът ми е дали има някъв проблем да го пие и след 6 месеца или трябва да го спре. Предварително благодаря за отговорите и успех на всички кандидат - родители :)
*
Re: клостилбегит - продъжителност на прием
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2007, 12:24:05 pm »
Мисля че трябва да намери малко свободно време и да се консултира с доктора или поне да му се обади по телефона и да го попита.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: клостилбегит - продъжителност на прием
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2007, 23:53:27 pm »
Не че мъжете могат да си изчерпат яйчниковия резерв  :D, но поне по телефона да се консултира все пак си е хормон. А вашият лекар не ви ли каза за какъв срок от време става въпрос, какви са очакваните резултати и кога да направите някаква контрола, за да се види има ли ефект лечението?
*
Re: клостилбегит - продъжителност на прием
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2007, 23:55:59 pm »
Клостилбегит не е хормон или хормонален медикамент!  8O
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: клостилбегит - продъжителност на прием
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2007, 09:07:15 am »
Клостилбегитът е кломифен цитрат. Това е синтетичен гонад, който увеличава отделянето на гонадотропини и естрогени.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: клостилбегит - продъжителност на прием
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2007, 10:46:13 am »
Да напиша отговора на въпроса ми, може да е от полза и на друго момиче :) - Ако клостилбегитът дава положителен резултат и няма странични ефекти, д-р Кацаров позволява прием до 9 месеца, Спимена се пие до година :lol:
Успех на всички!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: клостилбегит - продъжителност на прием
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2007, 17:00:23 pm »
Междудругото да, мъжете не могат да си изчерпят яйчниковия резерв, но има аналогия между високо ФСХ при нас, жените, и такова при мъжете. Това ми обясни д-р Владимиров.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: клостилбегит - продъжителност на прием
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2007, 08:40:43 am »
високото ФСХ при мъжете, показва проблем с производството на сперматозоиди
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит