0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мария66

Здравейте,  аз съм на 42г предстои ми операция от тумор на щитовидната жлеза.Имам желание да имам още едно дете. Колко време след тази операция мога да започна опитите за забременяване, и възможно ли е то изобщо. Ще се радвам да споделите с мен, ако има мами или бременелки със сходни на моите проблеми. Благодаря ви за вниманието
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 10:27:31 am от ultra »
*
Re: На 42 и желание бременност
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2007, 09:03:04 am »
Здравей, мила. Аз ти отговарям от съпричастие, а не от знаене  :). Пожелавам ти късмет с операцията и бързо възстановяване. 

Косето е на небето.
Re: На 42 и желание бременност
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2007, 10:02:20 am »
Късмет и лека операция мила. :crossfingers:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Моя близка мина по същия път и доколкото си спомням срока на изчакване беше около година и това при положение, че образуванието е злокачествено. Изчакването се налага защото след операцията се прави едно изследване с радиоактивен йод. Иначе моята близка си роди живо и здраво детенце след това. Пожелавам ти и на теб успех и гледай да не се отчайваш.  :D

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Мария, редактрах ти заглавието, за да се види от повече хора.
Консултирай се с лекаря, който ще извърши операцията. Питай го какво медикаментозно лечение ще има след операцията, за колко време ще е и кога се очаква да се нормализират хормоните на щитовидната жлеза. Задължително преди операцията го уведоми за желанието ти за второ дете. Виж и тази статия:
http://zdrave.rozali.com/zaboliavaniia-zdrave/p762.html


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde