0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

"Защо не!"
« -: Октомври 27, 2005, 13:33:36 pm »
"Защо не" опитаме да участваме в предаването на Мартина Вачкова? Дневно, женско, гледано предаване... тя, за разлика от бившия си колега, може и да ни приеме. Все пак е жена и е по-логично да откликне на нашите проблеми. Да опитаме! Какво ще кажете?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
"Защо не!"
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2005, 13:51:49 pm »
Хихи, ами писах - хората ми отговориха, че не могат да прочетат какво съм им написала.  :lol:  :lol:  :lol:  Щото файла беше прикрепен, пък те не го видяли явно. Писах пак. Край на историята.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
"Защо не!"
« Отговор #2 -: Януари 23, 2006, 19:44:09 pm »
и аз си мислих за това предаване и месля че са разбрани и ще съдействат М№
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
"Защо не!"
« Отговор #3 -: Януари 23, 2006, 19:45:46 pm »
Момичета, ами аз им пиша вече за трети път. Никакъв отговор няма, така че не знам дали са разбрани, но очевидно темата не ги вълнува и очевидно няма да съдействат.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
"Защо не!"
« Отговор #4 -: Януари 23, 2006, 19:55:40 pm »
Цитат на: Meli
Момичета, ами аз им пиша вече за трети път. Никакъв отговор няма, така че не знам дали са разбрани, но очевидно темата не ги вълнува и очевидно няма да съдействат.

Ами като не предлагаш на Марта отслабване е така... :lol:  :lol:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
"Защо не!"
« Отговор #5 -: Януари 23, 2006, 22:09:36 pm »
Цитат на: Hera_76
Цитат на: Meli
Момичета, ами аз им пиша вече за трети път. Никакъв отговор няма, така че не знам дали са разбрани, но очевидно темата не ги вълнува и очевидно няма да съдействат.

Ами като не предлагаш на Марта отслабване е така... :lol:  :lol:


Виновна съм, не ме бийте!  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
"Защо не!"
« Отговор #6 -: Януари 24, 2006, 14:50:50 pm »
Абе някой път ми е смешно, но някой път съм пък много възмутена!!! По разбираеми причини не гледам въпросното предаване, но снощи гледах избрани мигове в Господари на ефира - гостуват на Мартина Вачкова ония карикатури - всемирни лечители - едни две дами, не знам дали сте го гледали  8O  8O  8O
И какви глупости говорят 8O  8O
Как може да ги канят в Националната телевизия 8O  8O  8O

А за нашите проблеми, нямало интерес!

`бати (извинете!) обществото!!!!

Направо не ми се живее някой път в тая тъпа държава :evil:
Благодаря ти, Бени!







*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
"Защо не!"
« Отговор #7 -: Януари 30, 2006, 00:39:44 am »
Това е предстоящо предаване на 3 февруари по Канал едно, "Защо не" - http://www.zashtone.com/show.php?date=2006-02-03

Изразете мнението си.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Писах им следното
« Отговор #8 -: Януари 30, 2006, 12:31:49 pm »
Здравейте, казвам се Фани Давидова, юрист съм.
 5 години за съжаление съм потопена в темата "Борба със стерилитета". Не съм от хората, които очакват държавата да направи нещо за тях , управниците да решат проблема ми. Спасявам се поединично.
Във връзка с това, че постепенно осъзнах, че проблема засяга страшно много хора, реших да опитам да направя нещо полезно.
В началото на тази година, подадох  официални заявления за достъп до обществена информация до министерство на здравеопазването и до националния център по здравна информация,за това, събира ли се някъде официялна информация във връзка със стерилитета у нас. Отговорите са потресаващи и при Ваше желание мога да ви ги предоставя.

Не съм човека, който ще ви дава акъл за това кои гости да каните, но какво могат да кажат по въпросите на стерилитета, но като гледам поканените много се страхувам, че нищо конкретно няма да бъде казано (с изкл. на Атанас Щерев). :
1. Семейство с  4 деца??!! - Очевидно, че те нямат проблем с репродукцията. Има хиляди семейства, които години се борят с този проблем и с удоволствие биха участвали. Какво ще чуете от тях по темата, освен, че са смели, че са чудесни и че има и такива хора, които в днешните условия имат куража да раждат много деца. Послание - "Направете като тях!!!" Е да ама, доколкото разбирам темата ви е за тези хора, които искат, но НЕ МОГАТ ДА ИМАТ собствени деца.

2. Валери Найденов - несъмнено ерудиран, знаещ човек, автор на няколко статии свързани с демографския въпрос от началото на годината до сега. Съмнявам се обаче да има подробна информация за работата, която до момента е свършена/несвършена за борбата със стерилитета. Евентуално Послание - "Ау! много е страшно Държавата нищо не прави. Трябва да направи" . Е това се го знаем, защо не поканите човек, който може да ви каже конкретни данни по темата.

3. Божидар Димитров - и по този въпрос ли е компетентен? Изобщо нямада го коментирам

Предложение към Вас:
1. д-р Мариела Даскалова - председател на сдружение зачатие 2. д-р Клисуркова - лекар, работи в НЗОК и води програмата за лечение безплодие при жената
3. семейство, което има проблем с репродукцията - свържете се със сдружение Зачатие.
В очакване ....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
"Защо не!"
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2006, 00:27:04 am »
След излъченото предаване на 3 февруари, http://www.zashtone.com/show.php?date=2006-02-03 изпратих на екипа на "Защо не?" предложение за сценарий за ново предаване по проблемите на стерилитета. И сега чакаме отговор.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу