0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Имуновенин-странични ефекти?
« Отговор #20 -: Април 11, 2013, 21:07:22 pm »
Здравей!
Вливали са ми Имуновенин след трансфер. Единственото оплакване, което имах бе леко замайване. То премина няколко часа след вливането. Не съм се сетила да меря температурата.
Когато забременях правих 3 вливания на Киовиг. От него нямах оплаквания.

Теб кое те притеснява - вливането или температурата?
Re: Имуновенин-странични ефекти?
« Отговор #21 -: Април 11, 2013, 22:32:37 pm »
При вливането на субстанции подобни на Имуновенин трябва да се следи да процесът на бъде бавен/бавна капка/. Обикновено, бавното вливане е достатъчно, за да не се получат подобни нежелани реакции.
Аз също съм имала повишаване на температурата в резултат от вливане/40 С/, втресе ме и се наложи да ми дават антипиретици.
Re: Имуновенин-странични ефекти?
« Отговор #22 -: Април 12, 2013, 01:05:18 am »
Мецани, притеснява ме ТТ. Опасна ли е за плода? И дали след нея ще чуем ще видим изобщо сърдечна дейност...
alia_alia, какви антипиретици пи? Аз към момента пия само парацетамол - изпила съм 3 -4 хапчета, но положението е все , около 38 градуса.  Акушерката ми каза, че не е проблем, но се тревожа да не се получи някакво увреждане от ТТ в толкова ранна бременност.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Имуновенин-странични ефекти?
« Отговор #23 -: Април 12, 2013, 09:27:02 am »
dreamer,

температурата завишена ли е още? Обикновено след вливания е висока около 12 часа  и симптомите отшумяват в тези рамки.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Имуновенин-странични ефекти?
« Отговор #24 -: Април 12, 2013, 10:39:00 am »
deep, днес ТТ е 37 градуса. Мисля , че това е много добре.
  Може ли да има отрицателно влияние върху плода всичко това?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Имуновенин-странични ефекти?
« Отговор #25 -: Април 12, 2013, 15:27:18 pm »
deep, днес ТТ е 37 градуса. Мисля , че това е много добре.
  Може ли да има отрицателно влияние върху плода всичко това?

Не мога да кажа, това би трябвало лекар да определи. Страничните ефекти, които описваш се проявяват в много голям процент след вливания, не съм срещнала пост, в който някой категорично да е писал, че е имало негативен ефект върху плода.

 Аз също правих вливания като забременях не е имало проблем, слава  на Бог! Все пак се назначават от лекар, който е наясно с очакваните реакции. Мисля, че няма причина да се притесняваш!

Успешна и спокойна бременност до края!  :cloud9:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън