0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Форум "Дневници"
« -: Октомври 25, 2005, 12:30:59 pm »
напоследък, четейки темите в този форум, започва да ми се оформя една идея, която предлагам на вниманието на момичетата, списващи тук.
става дума за следното:
вече има твърде много теми от тип "отчетни" - дадено момиче започва цикъл АРТ и споделя хронологично информация за развитието, а останалите коментират, питат, вълнуват се и окуражават. един вид - води се дневник на цикъла.
проблемът идва от това, че много народ почва да води тук такъв отчет, а и идват нови цикли... става задръстване...

както може би някои от вас са забелязали, имаме специален форум
"Дневници", който беше създаден точно с идеята да обхваща тези "отчети".
предлагам да оставим тук една обща тема "Отчет за АРТ през ..." (FreshBreeeze я беше кръстила много сполучливо), а останалите теми да преминат под формата на индивидуални дневници в другия форум.

не ме разбирайте криво, за всеки от нас неговият случай си му е най-важен, но се получава задръстване на специализирания форум с еднотипни теми.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Форум "Дневници"
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2005, 13:37:10 pm »
За срам и резил аз чак сега видях точно какво представлява този форум "Дневници". Аз съм за. Но имам питанки. Прочетох, че само регистрирани потребители могат да пишат. Та въпросите ми са:
1. Кой ще вижда и чете форума?
2. Кой ще може да пише? Ограничена ли е групата или всички регистрирани?
3. В една отчетна тема само създателя ли може да пише и да я допълва на определен период?
Туй е за сега.

Форум "Дневници"
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2005, 13:57:02 pm »
:oops:

 :good_post:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Форум "Дневници"
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2005, 14:05:35 pm »
Форум "Дневници" се вижда от всички.
В него да могат да пишат регистрирани - то ясно, че ако искаш да си водиш дневник тук, ще искаш и да се регистрираш.
Добре де, ами ако имам някакви въпроси към някое от момичетата - какво в отделна тема ли да го задам?
Тоест за всяко момиче - отделна тема за въпроси?
Не трябва ли да има само една тема за въпроси - в нея всички въпроси, към всеки да се задават.
Така няма да се разводнява форума, според мен.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Форум "Дневници"
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2005, 14:14:31 pm »
А не може ли да се вижда само, когато се логнеш с името?

Форум "Дневници"
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2005, 14:16:01 pm »
Цитат на: oganche
А не може ли да се вижда само, когато се логнеш с името?

Да, само така се вижда. Форум Дневници не може да се чете от нерегнати.
*
Форум "Дневници"
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2005, 16:47:22 pm »
Ми то и аз сега разбирам за това! :oops: Сори! :oops:
Форум "Дневници"
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2005, 13:33:11 pm »
И за мен недостатък в случая е, че в Дневниците не може да се коментира. Пък тук идеята е не толкова да напишем какво сме направили, а да си обменим мнения, да си зададем въпросите, да се окуражим - ей такива работи. Аз лично предпочитам тези дискусии да останат тук - нали затова е точно форума. То не може само стегната специализирана информация - нали сме форум. На мен не ми пречат темичките на отделните момичета.
Лично мнение :wink:  Ако кажете в дневниците - в дневниците :D

П.С.: Друго предложение - да си направим отчетни теми по месеци, като можем да ги разделим на инсеминация и инвитро/икси, за повече "прегледност". Така няма да има разпиляване, а пък и няма да се влачи безкрайно една тема, та да й изпускаме края. Минава месеца, заключва се примерно и се отваря нова и така. Какво ще кажете?
Благодаря ти, Бени!







*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Форум "Дневници"
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2005, 15:48:42 pm »
Цитат на: FreshBreeze
П.С.: Друго предложение - да си направим отчетни теми по месеци, като можем да ги разделим на инсеминация и инвитро/икси, за повече "прегледност". Така няма да има разпиляване, а пък и няма да се влачи безкрайно една тема, та да й изпускаме края. Минава месеца, заключва се примерно и се отваря нова и така. Какво ще кажете?


дааа, така ще стане прегледно и удобно, подкрепям.
ако са съгласни мацките, ще го организираме по тоя начин.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!