0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: мед. изследвания
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2007, 12:35:51 pm »
Как тъй за нищо, ако решиш да смениш лекаря, следващия ще може да се ориентира какво се е случило по време на операцията. Хубаво е да има запис.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: мед. изследвания
« Отговор #21 -: Ноември 03, 2007, 13:06:48 pm »
Не смятам да го сменям, много съм доволна от него. Предстои ми инвитро, евенуално на тях ако им потрябва за нещо...

[/url]
Re: мед. изследвания
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2007, 18:11:04 pm »
Нали знаеш ,че всеки следващ оплюва предния......
*
Re: мед. изследвания
« Отговор #23 -: Ноември 03, 2007, 22:19:15 pm »
Трябва да има запис, но на мен не са ми го двали. В понеделник ще ходя да ми махат конците и ще си го поискам. За какво би ми послужил записа?
Нужно ти е преди всичко за яснота относно направеното по време на състоянието ти под анестезия.
Имам 2 лапароскопии.При първата все още ме мъчат много неизвестни,докато при втората макар да ми се махнаха тръбите имам все пак реална представа какво е било в мен,а това не е малко,за да се успокоя.Настоявайте за максимална информираност и искайте да имате черно на бяло.
Момичета,крайно време е да спрем печалбарството за наша сметка!!!! :(

*
Re: мед. изследвания
« Отговор #24 -: Ноември 04, 2007, 07:33:53 am »
Ще си го поискам, надявям се да ми го предоставят, все пак това си е моята операция. Обаче ми прави впечатление, че доста бързо се преминава към отстраняване на тръба или и двете, по принцип.

[/url]
Re: мед. изследвания
« Отговор #25 -: Ноември 04, 2007, 18:40:32 pm »
Всеки случай е различен!
*
Re: мед. изследвания
« Отговор #26 -: Ноември 12, 2007, 07:54:02 am »
Взех си епикризата от лапарото, хистологията показва: Двустранен хроничен салпингит. Лигавичните гънки са задебелени, деформирали и срастнали помежду си доктора ми каза, че всичке органи в малкия таз са били ангажирани от сраствания и то големи /измъчила съм ги доста/. Махнали са ми тръбите и срастванията, на яйчниците е направен адхезиолизис, това означава ли, че е махната обвивката, която ги е покривала.
Другия въпрос, който ме гложди е , че след като имам толкова големи сраствания и не е попълнена честа от протокола за ендометриоза, означава ли че нямам.

[/url]
Re: мед. изследвания
« Отговор #27 -: Ноември 12, 2007, 09:28:50 am »
Щом в хистологията не пише , значи няма,,В мойта пише с ГОЛЕМИ букви,,и кьорав ше го види!
*
Re: мед. изследвания
« Отговор #28 -: Ноември 12, 2007, 10:27:11 am »
Сега вече съм спокойна, благодаря ти.

[/url]
Re: мед. изследвания
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2007, 10:43:47 am »
За нищо! Питай каквото те вълнува!!!
*
Re: мед. изследвания
« Отговор #30 -: Ноември 12, 2007, 10:52:43 am »
Нандито, то много въпроси и неизвестни ме вълнуват. Казах на доктора, че доц. Маркова иска и фенестрация на яйчниците, обаче той не ми е направил.

[/url]
Re: мед. изследвания
« Отговор #31 -: Ноември 12, 2007, 10:57:22 am »
Избери си лекар  специалист по тубарен стерилит например и го затрупай с въпроси, ти не може да си посредник между лекарите!
*
Re: мед. изследвания
« Отговор #32 -: Ноември 12, 2007, 11:03:03 am »
Този е такъв. Въпроса е, че е доста натоварен, и пада голямо чакане, а и не съм от същия град където е клиниката. Но пък той ми каза, че шансовете ми след операцията за успешно инвитро от 5% са станали 25%.

[/url]
Re: мед. изследвания
« Отговор #33 -: Ноември 12, 2007, 11:28:23 am »
Винаги смаляват те се застраховат!