0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Препоръчайте упражнения за бременни
« -: Октомври 24, 2007, 10:02:03 am »
До миналия месец спортувах - 2-3 пъти седмично с видео упражненията на Синди и другите дето ги пуснаха по вестниците. Чувствах се страхотно, обаче сега ситуацията е друга. Вече 4 седмици нищ несъм правила и ме боли гърба,тялата си го чувствам като на кит. Имам болезнена нушда да се раздвижа. Някой може ли да каже откъде мога даси дръпна някакви упражнения за първия триместър на бременността или да препоръча инструктор, който да ми спретне програмка.
Отчаяно ми трябва нещо. 
*
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2007, 17:21:36 pm »
Аз упражнения не мога да ти препоръчам освен разходки в приятна компания на чист въздух, ама май имаш повод да ти честитим, така ли е? :wink: Дано да съм права!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2007, 20:16:49 pm »
Да, мила atanasovaira :D Мн. подходящ начин да ни съобщиш Новината.. :D Я да ни "светнеш"  :lol:

Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2007, 21:17:20 pm »
Момичета, може ли да кажете от къде мога да си сваля упражнения.Каквито и да са, не мога да се оправя с нета да намеря нищо подходящо, а в залите е станало доста скъпо удоволствие.
Благодаря. :)
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2007, 21:30:03 pm »
Виж може да има нещо в zamunda.net
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2007, 21:40:17 pm »
Момичета, може ли да кажете от къде мога да си сваля упражнения.Каквито и да са, не мога да се оправя с нета да намеря нищо подходящо, а в залите е станало доста скъпо удоволствие.
Благодаря. :)
Да. В zamunda има, аз от там си свалих Тае-бо, много е яко.
*
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2007, 21:46:57 pm »
Май някой наистина е избрал много интересен начин да ни съобщи хубавата новина...atanasovaira,хайде похвали се,де!.. :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2007, 22:11:40 pm »
освен разходки и плуване ,не бих ти препора4ала други упражнения ,но това е достата4но,тежки физи4ески упражнения са вредни през парвият триместар ,а през другите по4ти невазможни  :? .Касмет и лека и безпроблемна
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2007, 00:09:27 am »
В Zamunda няма за бременни, или търсачката им не ги вади. Открих това Тае-бо, но то си е за обичайния случай. Знам, че йога помагаламного и може да се прави още през първиятриместър по малко. Кардио упражненията пък допринасяли за  по-добрата плацента, ама аз знам само такива с тичане и подскачане, което нее добре в моя случай. Дори след тролея вече спрях да тичам.
Приемат се още предложения за сайтове с упражнения.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2007, 00:13:20 am »
Според моята лекарка - дългото ходене, карането на колело и плуването са най-подходящите спортове за бременни. Иначе в самите книги за бременни дават специални упражнения. Отваряш и гледаш - в която има най-много, нея си купуваш.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2007, 16:20:08 pm »
Atanasovaira, Тае- бо-то съм го написала за elena_d разбира се, че не е подходящо за бременни. Чувала съм, че най-доброто е йогата, както ти самата си писала.
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2007, 16:45:38 pm »
Е, близо един ден се въртя из интернет да си търся упражнения за беременни. Оказа се, че само по БГ сайтовете нищо такова няма. Пак сме с 20 години след останалия свят.
намерих интересни неща и сега ще си сглобявам оттук от там, но накрая ще си поръчам DVD от Канада, то се е видяло.
Най-добре ще е да споделя някой и друг линк, за да могат момичетата, които се интересуват да могат да ги ползват.

1. Ето 19 кратки клипчета, от които може да излезе за една фитнес  тренировка материал http://www.youtube.com/profile_videos?user=NewBabyTV&search_query=fitness
2. Тук има и йога и фитнес клипчета
http://www.youtube.com/profile_videos?user=expertvillage&search_query=prenatal
3. А това нещо ме втрещи - http://powertracker.org/torrent/forum/viewtopic.php?t=14040&spmode=full&dl=names обаче аз не мога да тегля торенти. Ако накой го изтегли да се обади.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Препоръчайте упражнения за бременни
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2007, 17:51:24 pm »
Аtanasovaira,аз правя ето тези упражнения http://www.serpadres.es/index.php?option=com_zoom&Itemid=174
Успех



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ