0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #360 -: Януари 27, 2009, 14:47:00 pm »
Момичета, можете ли да ми кажете актуални цени на лапаро и ЦС при д-р Попов.
Аз, искам да правя ЦС при него, просто на моя глава, не ми е назначена от лекар. 
*

    angel78

Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #361 -: Януари 27, 2009, 15:07:55 pm »
здравейте моми4ета,ако може ниакои да ми даде савет какво да правиа,правих си цветна снимака на мато4наите траби имам една запъ6ена,три опита инвитро в4ера биах на доктор и ми каза 4е 6те триабва да правиа Лапароскопиа,истероскопиа,каза са6то 4е ако са ми ло6и мато4ните траби 6те триабва да ми ги премахнат,незнам моми4ета много сам от4аиана ако е минал ниакои по са6тата процедура да ми пи6е молиа ви,незнам какво ре6ение да взема. :(
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #362 -: Януари 28, 2009, 09:53:33 am »
Neli_vl, аз правих лапароскопия при д-р Попов лятото и цената беше 800 лв., не съм чувала да се е променила. Поне така видях в сайта на Шейново, аз я правих във Вита и цените са същите. Надявам се да съм ти помогнала, но за д-ра най-добре при него - страхотен е! Късмет!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #363 -: Януари 28, 2009, 10:34:25 am »
Здравейте, момичета!Някой знае ли каква е цената на лапароскопията при Владимиров?Проверих в сайта му, но не намерих.Правила съм една в Майчин дом, но там беше по здравната каса и платих само за избор на екип.Та нямам представа от цената и.Благодаря предварително!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #364 -: Януари 28, 2009, 10:35:27 am »
sixsens,д-р Владимиров не прави лапароскопии.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #365 -: Януари 28, 2009, 10:38:40 am »
 8O , не знаех, извинете.Имаш предвид, че в клиниката му като цяло не се правят лапароскопии?Значи ако ми препоръча да направя, трябва да си избера някъде другаде?
Извинявайте за тъпите въпроси, ама не знам защо бях останала с впечатлението, че прави :oops:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #366 -: Януари 28, 2009, 10:41:24 am »
Да,не правят лапароскопии в клиниката.Възможно е доктора да ти препоръча негов колега,при който да направиш лапарото.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #367 -: Януари 28, 2009, 11:25:28 am »
Цеци, много ти благодаря за информацията.Аз имам час и за Александров, ама е след Владимиров, така че имам варианти.Мерси още веднъж.
Желая късмет на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #368 -: Януари 28, 2009, 11:38:27 am »
Цеци, много ти благодаря за информацията.Аз имам час и за Александров, ама е след Владимиров, така че имам варианти.Мерси още веднъж.
Желая късмет на всички!

Е, там вече правят лапароскопии и то точно д-р Александров  :D! Някой от двамата обаче насочи ли те към лапаро? Успех!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #369 -: Януари 29, 2009, 13:00:26 pm »
Здравейте отново.Както вече казах, имам едно лапаро - диагностично.Резултат - запушени тръби, ендометриоза/за която разбрах сама от протокола-лекаря не ми каза и не ми назначи лечение/.Беше ми предложил фенестрация преди лапарото, за това и го направих, но заради хламидии нищо не беше направено.И понеже не съм доволна от лекаря си, реших да го сменя.Та затова си мисля, че Владимиров, както и който и да е друг лекар, ще поиска второ лапаро, за да е ясно какво точно става в корема ми :D
Ето защо се интересувам.Пък и честно да ви кажа, вероятно и аз сама ще искам второ.Защото нямам вяра на предишния си лекар кви ги е свършил и какво точно е видял или не е видял.Аман вече от такива "лекари".
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #370 -: Януари 29, 2009, 13:14:06 pm »
Здравейте отново.Както вече казах, имам едно лапаро - диагностично.Резултат - запушени тръби, ендометриоза/за която разбрах сама от протокола-лекаря не ми каза и не ми назначи лечение/.Беше ми предложил фенестрация преди лапарото, за това и го направих, но заради хламидии нищо не беше направено.И понеже не съм доволна от лекаря си, реших да го сменя.Та затова си мисля, че Владимиров, както и който и да е друг лекар, ще поиска второ лапаро, за да е ясно какво точно става в корема ми :D
Ето защо се интересувам.Пък и честно да ви кажа, вероятно и аз сама ще искам второ.Защото нямам вяра на предишния си лекар кви ги е свършил и какво точно е видял или не е видял.Аман вече от такива "лекари".


Все пак слушай си доктора, който и да избереш  :D той ще прецени дали да вярва или не на епикризата от предишното лапаро. Естествено му разкажи всичко и защо имаш ти съмнения. Успех!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #371 -: Януари 29, 2009, 13:58:03 pm »
Разбира се, че ще послушам лекаря.Аз за това съм се спряла и на тези двамата.От това което съм прочела за тях тук, съм разбрала, че може да им се има доверие и че са ЛЕКАРИ с главно Л.
Благодаря ви, момичета!Успех на всички ви!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #372 -: Февруари 03, 2009, 18:52:53 pm »
zdraveite na vsi4ki tuk
az li4no moga da spodelia 4e sum ujasno razo4arovana ot otno6enieto kum men v mai4in dom  :( predstoese mi laparoskopia predi den no si trugnah napravo sukro6ena ot tam. 
kogato si ot4aian poslednoto ne6to koeto ti triabva e niakoi da se durji s teb vse edno ne si 4ovek vupreki fakta 4e predi tova si zaplatil za dadena prozedura.
Postupih v mai4in dom sled predvaritelno ugovorena data s doktor Na4ev koito triabvase da izvursi operaziata , za moe ogromno u4udvane oba4e ne vidiah nikakvo otno6enie ot negova strana a ot strana na personala da ne govorim.
v denia na postupvaneto mi s vsi4ki gotovi dokomenti star6ata sestra Ivanova na 9 etaj me popita zasto ste ostavam v bolniza vmesto da si hodia v kusti ot koeto ostanah v neduomenie ,sled tova ziala ve4er nikoi ne doide zada mi kaje koga ste me operirat i kakvo triabva ili ne triabva da pravia izumih se kogato na sutrinta dori ne mina i doktora na vizitazia zada mi obiasni kak stoiat ne6tata.Predi6nite dva dena predi postupvaneto ne biah iala ni6to i sledvastite dva dena susto zastoto triabvase da pia o4estitelno a nikoi nisto ne mi kazvase za operaziata na 4etvurtia den ve4e ne izdurjah da sum v nevidenie i otidoh pri star6ata sestra koiato se durja pove4e ot arogantno i nadmenno kaza mi 4e e moi problem 4e ne sum iala i 4e ako sum raz4itala na vnimanie ot strana na doktora ne sum poznala .
Pitam se togava kakuv e smisala da si plastame za izbor na ekip sled kato tozi ekip ne se interesuva ot sastoianieto ni
trugnah si ot mai4in dom mnogo razo4arovana zastoto imah druga predstava za horata koito rabotiat tam
posetih druga bolniza v koiato me uveriha 4e ne sum edinstvenia razo4arovan pazient ot mai4in dom
popadnah na strahoten doktor neveroiaten spezialist i 4ovek predi vsi4ko koito mi pomogna mnogo i sum mu bezkraino priznatelna .

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Февруари 03, 2009, 18:54:44 pm от evro »
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #373 -: Февруари 05, 2009, 09:29:46 am »
Здравейте, момичета!Някой знае ли каква е цената на лапароскопията при Владимиров?Проверих в сайта му, но не намерих.Правила съм една в Майчин дом, но там беше по здравната каса и платих само за избор на екип.Та нямам представа от цената и.Благодаря предварително!

д-р Владимиров работи с д-р Начев от Майчин дом и ако има някоя жена за оперативна намеса, я праща при него.

zdraveite na vsi4ki tuk
az li4no moga da spodelia 4e sum ujasno razo4arovana ot otno6enieto kum men v mai4in dom  :( predstoese mi laparoskopia predi den no si trugnah napravo sukro6ena ot tam. 
kogato si ot4aian poslednoto ne6to koeto ti triabva e niakoi da se durji s teb vse edno ne si 4ovek vupreki fakta 4e predi tova si zaplatil za dadena prozedura.
Postupih v mai4in dom sled predvaritelno ugovorena data s doktor Na4ev koito triabvase da izvursi operaziata , za moe ogromno u4udvane oba4e ne vidiah nikakvo otno6enie ot negova strana a ot strana na personala da ne govorim.
v denia na postupvaneto mi s vsi4ki gotovi dokomenti star6ata sestra Ivanova na 9 etaj me popita zasto ste ostavam v bolniza vmesto da si hodia v kusti ot koeto ostanah v neduomenie ,sled tova ziala ve4er nikoi ne doide zada mi kaje koga ste me operirat i kakvo triabva ili ne triabva da pravia izumih se kogato na sutrinta dori ne mina i doktora na vizitazia zada mi obiasni kak stoiat ne6tata.Predi6nite dva dena predi postupvaneto ne biah iala ni6to i sledvastite dva dena susto zastoto triabvase da pia o4estitelno a nikoi nisto ne mi kazvase za operaziata na 4etvurtia den ve4e ne izdurjah da sum v nevidenie i otidoh pri star6ata sestra koiato se durja pove4e ot arogantno i nadmenno kaza mi 4e e moi problem 4e ne sum iala i 4e ako sum raz4itala na vnimanie ot strana na doktora ne sum poznala .
Pitam se togava kakuv e smisala da si plastame za izbor na ekip sled kato tozi ekip ne se interesuva ot sastoianieto ni
trugnah si ot mai4in dom mnogo razo4arovana zastoto imah druga predstava za horata koito rabotiat tam
posetih druga bolniza v koiato me uveriha 4e ne sum edinstvenia razo4arovan pazient ot mai4in dom
popadnah na strahoten doktor neveroiaten spezialist i 4ovek predi vsi4ko koito mi pomogna mnogo i sum mu bezkraino priznatelna .

Пиши на кирилица!


д-р Начев е много добър хирург и аз съм очарована от него. аз съм и негова пациентка и мога да кажа, че с нищо не ме е разочаровал. относно отношението на персонала ба 9-я етаж - е имаше и мили и не до там мили хора, но аз не се сърдя. все пак не бях единствена на етажа, нито някоя ВИП персона, за да ми се обръща особено внимание. благодарна съм на една от сестрите (така и не й разбрах името и повече не я видях, защото ме изписаха на втория ден), която вечерта след лапарото, когато си изповръщах червата и кръвното ми беше паднало мнооооооого ниско, вече не помня колко, но нормалното ми е 100 на 60, жената жяла вечер патролираше до стаята, да ми включва системи, и наблюдава. на следващия ден, док. провери как съм, и след като се увери, че вече съм добре, ме попита кога искам да ме изпишат
vecci, ти сигурно не си разбрала, може и да не си питала, но всеки ден в 14:00 излиза график на операциите за следващия ден и ако ти си в него, тогава трябва да спреш с яденето и да пиеш очистителни. а за това, че са те питали защо оставаш да пренощуваш в болницата, то е било, заради това, че условията на 9-я етаж не са добри и хората там си го знаят,и когато не трябва да си по наблюдение, както при такава лека операция, каквато е лапарото, няма нужда да седиш там, особено ако си от София.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #374 -: Февруари 08, 2009, 08:23:04 am »
За майчин дом съм доста спекптично настроена.Ще ви разкажа моите патила.
Миналата година тръгнах по клиники по стерилитет .Реших ,че трябва да отида и в Майчин дом (при големите специалисти) ,да разбера как са нещатата ,защото бях чела много за клиниките по стерилитет ,които нищо не лекували само ти взимали парите.
Тоест ,разбираемо е човек да търси най-доброто за себе си и взимайки предвид славата на Майчин дом попаднах там при д-р Пъневска.
Първата и последна среща с нея премина доста драмично.Разпитваше за неща несвързани с заболяването ми- къде работя ,мъжа ми какъв е,изказа се много лошо за лекарката ми от клиниката по стерилитет,наблегна на момента ,че трябва да я избера при евентуална операция ,че трябва да си платя 500 лева.Успя така да ме разтрои ,че започнах да треперя от нерви и тя заяви ,че сигурно имам проблеми със щитовидната ,защото ми треперели ръцете (което не се потвърди).Донесох и излседвания и т.н и и разказах за заболяването ми .Тя отказа да ги вземе предвид и каза ,че сигурно го нямам,щяло да се види.Въобще държа се много непрофесионално.Та така завърши нашата среща ,която и не повторих.
За другите лекари не знам в майчин дом,но при тази не бих отишла,колкото и да е добра.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #375 -: Февруари 08, 2009, 18:51:47 pm »
Предстои ми евентуално лапароскопия във Варна и искам да попитам ако има момичета правили там да ми разяснят някой неща.Просто ако може накратко да напишат колко време преди операцията започва подоготвката колко време е самата операция и как се чуствате след нея и ако може да споделите мнение за персонала отношението там към пациентите.Чувала съм че после след операцията ичало силна кашлица и болки в гърлото заради някаква тръба която се поставяла в гърлото и ако наистина я поставят преди или по време на операцията я поставят.Може и да ви стори тъп въпроса ми ама тези подробности ме вълнуват и не мога да си отговоря а пък мисля че е хубаво да съм подоготвена за тях.Благодаря ви.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #376 -: Февруари 08, 2009, 20:33:41 pm »
daninaa , eто ти един подробен разказ как протича лапароскопия, тия тръби и други неприятни работи ги слагат и махат докато си под упойка, не ги мисли:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20250.msg435079#msg435079
« Последна редакция: Февруари 08, 2009, 20:35:34 pm от pop4o »
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #377 -: Февруари 10, 2009, 12:16:15 pm »
Почистих  малко темата.
Смятам, че е много полезна, затова, моля избягвайте излишния спам!
Re: предстои ми лапароскопия
« Отговор #378 -: Февруари 12, 2009, 10:37:44 am »
Здравейте момичета -казвам се Ели и съм съвсем новичка във форумчето -на мен също ми предстои Лапароскопия и честно казано много ме е страх--моля ви кажете ми нещичко за д-р Туфекчиева и дали работи със здравна каса или поне колко парички ще ми струва тай като аз не съм от София и незная никакви нейни кординати?Разбрах че и д-р Попов е много добър специалист.Вярвайте ми много съм объркана а вече няма за кога да го отлагам повече--без тази интервенция шансовете ми за бебче са 0-ви.Благодаря ви и нека Бог да ни пази.Успех  :(
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #379 -: Февруари 12, 2009, 11:13:03 am »
 Elielinita, аз съм пациентка на д-р Владимиров и по негова препоръка правих лапароскопия при д-р Тюфекчиева през 2007г. Изключителен специалист и много отговорен човек. Само хубави неща мога да кажа за нея. Можеш да й се довериш на 100%. С търсачката ще намереи координати за връзка. Успех!