0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #240 -: Септември 19, 2008, 11:39:37 am »
Здравей power.Не видях че си писала тук и писах в другата тема,както и да е...Радвам се че всичко е минало нормално.Сега ти желая в следващите 3 месеца да се похвалиш с ++++ резултатче.Успех!

*
Re: ЛАПАРОСКОПИА ПРЕДИ ИН ВИТРО
« Отговор #241 -: Септември 19, 2008, 11:44:23 am »
Здравей еpi,на 10.09.беше моята лапароскопия.Само ми прекъснаха тръбите (които са със хидросалпингс)защото течноста в твх би "отмила"ембриона от матката и обрича всяко забременяване на неуспех.Желая ти успех и ако има още нещо,питай,ако мога,ще помогна. :P
*
Re: ЛАПАРОСКОПИА ПРЕДИ ИН ВИТРО
« Отговор #242 -: Септември 19, 2008, 11:44:47 am »
МОМИЧЕТА,МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ! НА 25 ИМАМ ЧАС ЗА ЦВЕТНА СНИМКА.МНОГО МИ Е ПРИТЕСНЕНО,НО СЕ НАДЯВАМ ВСИЧКО ДА МИНЕ ДОВРЕ.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #243 -: Септември 24, 2008, 10:56:52 am »
и аз да се запиша в тази тема! имам вече една лапароскопия за премахване на ендометриозна киста , а сега ми предстои нова- за премахване на хидросалпингс!
лапароскопията ми е на 30.09.2008г  :D в клиниката на Щерев , при д-р Андереева! ако някой си е правил там лапаро и може да ми даде някаква информация ,ще съм благодарна!(първата операция ми беше в шейново)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #244 -: Септември 24, 2008, 20:19:19 pm »
И аз вече си имам дата за лапарото - 02.10. Днес се срещнах с анестезиолога, сега остава да пусна кръвни изследвания и съм готова.
п.п. Някой знае ли за колко време стават ПКК и кръвната група и резус фактора?
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #245 -: Септември 24, 2008, 21:11:21 pm »
И аз вече си имам дата за лапарото - 02.10. Днес се срещнах с анестезиолога, сега остава да пусна кръвни изследвания и съм готова.
п.п. Някой знае ли за колко време стават ПКК и кръвната група и резус фактора?
пкк става за 1 ден ( аз си пуснах сутринта и следобяд бяха готови) кръвната група се прави в кръвен център и става веднага- взима се кръв от пръста! Аз съм 0- ...нямам думи, най - гадната :?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #246 -: Септември 24, 2008, 22:10:56 pm »
Мерси rossy *. То аз моята си я знам, ама я нямам на документ, пък на юнашко доверие не щът. :wink:
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #247 -: Септември 25, 2008, 00:23:26 am »
Мерси rossy *. То аз моята си я знам, ама я нямам на документ, пък на юнашко доверие не щът. :wink:
и аз моята я знаех от предното лапаро...ама не ми вярват  :lol: сега си изкарах едно картонче ,даже си го ламинирах! Повече да не се занимавам поне с това! Успех!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #248 -: Септември 25, 2008, 23:06:14 pm »
Мерси rossy *. То аз моята си я знам, ама я нямам на документ, пък на юнашко доверие не щът. :wink:
и аз моята я знаех от предното лапаро...ама не ми вярват  :lol: сега си изкарах едно картонче ,даже си го ламинирах! Повече да не се занимавам поне с това! Успех!
това  с ламинирането е чудна идея -аз имам един голям лист  за определяне на кр група и само го разнасях при лапароскопиите ,сега  в клиниката за процедури -и е заприличал на "баница".

Успех и от мне на предстоящите лапароскопии-само хубави резултати!!!!


*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #249 -: Септември 26, 2008, 12:36:20 pm »
Сега да ви питам нещо :).Лапароскопията има ли един вид "срок на годност" и един път отстранени срастванията появяват ли се отново след определен период време :ask:

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #250 -: Септември 26, 2008, 12:38:58 pm »
Сега да ви питам нещо :).Лапароскопията има ли един вид "срок на годност" и един път отстранени срастванията появяват ли се отново след определен период време :ask:
Казват 6 месеца, но... може и никога да не появят, а може и по-рано от очакванията - организъм.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #251 -: Септември 26, 2008, 16:35:51 pm »
а колко време след лапарото може да се стартират опити за забременяване?
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #252 -: Септември 26, 2008, 17:15:34 pm »
а колко време след лапарото може да се стартират опити за забременяване?
Ами на мен операцията ми беше в началото на месеца и доки каза че ако се чувствам добре може.Някъде към средата на месеца вече си действах(сакън да не изпусна един месец) :)

*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #253 -: Септември 26, 2008, 17:27:46 pm »
а колко време след лапарото може да се стартират опити за забременяване?
Ами на мен операцията ми беше в началото на месеца и доки каза че ако се чувствам добре може.Някъде към средата на месеца вече си действах(сакън да не изпусна един месец) :)
а така , никакво изпускане! :wink:
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #254 -: Септември 26, 2008, 17:33:44 pm »
Роска така или иначе язък за напъването-пак нищо не се получи,ама можех ли да знам :D

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #255 -: Септември 26, 2008, 17:49:56 pm »
На мен пък ми казаха да действаме от следващия месец.
07.10.2009
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #256 -: Септември 26, 2008, 18:23:03 pm »
Роска така или иначе язък за напъването-пак нищо не се получи,ама можех ли да знам :D
миличка , не се притеснявай ще се получи!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #257 -: Септември 29, 2008, 11:16:13 am »
Момичета да ви попитам колко време след лапарото се махат конците и задължително ли е в същата клиника да ги махат или може и другаде. Предполагам че пак се записва час и затова. Нещо вече съвсем изперквам колкото по-малко остава по-лошо става. 8O
Неуспеха не означава, че никога няма да успееш, просто ще ти отнеме повече време.
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #258 -: Септември 29, 2008, 11:31:54 am »
На мен ми ги махнаха на осмият ден в същата болница без час-просто ми казаха кога да отида и така :).Спокойно миличка,не е толкова страшно колкото изглежда-ще видиш :)

Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #259 -: Септември 29, 2008, 13:38:43 pm »
Момичета някоя от вас знае ли телефона на д-р Попов от Шейново и кои дни преглежда.Предварително ви бллагодаря.