0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Стимулация
« -: Октомври 23, 2005, 20:49:47 pm »
Джорджи, какво стана със стимулацията? Тръгнаха ли нещата? Надявам се да си по-добре. Пиши, моля те, щото аз май изпадам в твоето положение и съм адски притеснена.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Стимулация
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2005, 20:57:27 pm »
Огънче, съжалявам.
Би ли разказала с какво те стимулират и какво се случва?
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Стимулация
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2005, 21:13:53 pm »
Цитат на: Lali
Огънче, съжалявам.
Би ли разказала с какво те стимулират и какво се случва?


И аз, Лалито. С Gonal-F съм. По 150 UI на ден (2 инжекции). На 3-ия ден (вчера) от стимулацията нищо не видях на телевизора. Нямаше никой. Доктора каза, че ще трябва да дигнем дозата, но най-вероятно в Понеделник (утре). И продължих с по 150 UI на ден. Утре ми е 6-ти ден от стимулацията и съм на преглед сутринта. Сърцето ми е на топка и сънувам кошмари. Тези инжекции са много гадни. Сменям си настроението по пет пъти на ден, плача за щяло и нещяло, всичко ме дразни, постоянно се карам с мъжа и ме боли глава доста често. Имам чувтвото, че ще превъртя. Защо всичко е толкоз гадно?! Защо?!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Стимулация
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2005, 21:18:18 pm »
За да си обичаш бебчето повече после, защото е толкова изстрадано. :lol:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Стимулация
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2005, 21:28:59 pm »
Цитат на: Lali
За да си обичаш бебчето повече после, защото е толкова изстрадано. :lol:

Ами дано да има бебче. Иначе си е поредната подигравка на съдбата.

Стимулация
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2005, 21:31:37 pm »
Оги, ще има! Сигурна съм!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Стимулация
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2005, 22:16:23 pm »
Оги, вземи се стегни! И не се оправдавай с инжекциите за това, че си се вкиснала и се караш с мъжа си - те не са виновни. Мен ме набодоха с 26 ампули Гонал миналия цикъл, отделно имах (и все още имам) куп други тревожни неща на главата, пък не съм правила таквиз работи, дето ги описваш...
Я да се вземаш в ръце и да си прочетеш куражлийските постинги, дето ги писа на другите момичета - сега е твоят ред да приложиш написания съвет на практика!  :D
Айде утре да докладваш появата на топчета на телевизора! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Стимулация
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2005, 01:01:47 am »
Наистина Оги стягай се - ще успееш - и чудесно знаеш, че независимо от резултата този опит е много важен - или ще имаш бебе или следващия опит ще е по-добър от тоя и всичко ще е по-премерено. Нали знаеш че това се случва само на най-добрите, най-силните и най-готините  :lol:  
А ако трябва да се караш с някой - можеш и тук да си го изкараш - ние няма много да ти се връзваме :-)
*
Стимулация
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2005, 09:36:48 am »
Оги кураж и от мен мила! :D Бъди силна и смела...абе то е лесно да  се каже отстрани.И няма да превъртиш и аз така си мислех ,ама на-още съм в час...или поне така си мисля :P
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Стимулация
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2005, 09:39:10 am »
Абе лесно ви е на вас! Никак не е лесно да се стегнеш. Незнам що става така?! Днес на телевизора имаше мънинки топчета. Колко на брой и големина...никой ти не казва. Доктора мълчи, което по принцип ме притеснява. Питах го дали има шанс за мен и той "ме прати на работа". Не искал да рискува с хиперстимулация. Ама как ще я има като аз немам фоликули. Абе шантава работа и уж толкоз чета и пак нищо не мога да схвана! А на него му пуши главата и не мога да го хвана на спокойствие да ми обясни. Пише си там по табличките и ми увеличи дозата днес и утре. Кръв не ми взеха днес. Вече незнам какво ще стане? Толкова ми се иска да тегля една майна на всичко....ама не мога. Знам Джамито, че давам съвети на другите, ама знаеш ли колко ми е трудно аз да ги изпълня. Никога не съм предполагала. Това е от мен.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Стимулация
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2005, 09:43:30 am »
Ще пусна нова тема за моето икси, че разводних темата на Джорджи. А тя що не пише?! Аааааа, веднага на отчет.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Стимулация
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2005, 09:53:02 am »
Огънче, отделих ти темата. Сложи си заглавие, каквото предпочиташ.
*
Стимулация
« Отговор #12 -: Октомври 24, 2005, 10:11:14 am »
Огито, кураж, събирай всички сили дето са ти останали!
Разбирам те отлично, и аз като бах в цикъл на инсеминация направо откачах, то това очакване и чудене какво ще стане те побърква, не друго. Обаче трябва да се стегнеш, по-добре ще е и за тебе, и за доктора като си спокойна. Важно е Оги, трябва да го направиш!
Успех, мила, ще се справиш, ще видиш!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Стимулация
« Отговор #13 -: Октомври 24, 2005, 10:23:11 am »
Лали, що не турнеш тази тема към " IKSI-първи опит"? Може ли?

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Стимулация
« Отговор #14 -: Октомври 24, 2005, 11:09:24 am »
Не мога, но ще я заключа.