0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

направих грешка
« -: Октомври 22, 2007, 14:11:09 pm »
Здравейте момичета,
от близо месец влизам в сайта...случайно го открих след като ми се наложи да намеря информация и да си отговоря на въпросите си.И така...направих нещо за което съжалявам....сега.С това бих искала да получа съвет и мнение.Първо да започна с възрастта...аз съм на 25 г той на 32 г....на 17 септември,17 дена след цикъл той направи опит без да сме говорили сериозно за бебе.Уплаших се и 13 часа след това пих Ескапел.После на 26 септември имах МЦ както винаги продължи 5 дена.но седмица след това започнаха болките ниско долу,кръста също....не мога да се наведа без да стена от болка.всъщнос само това е като признаци....и хапвам малко повече.Изчетох толкова много тук....и незнам какво да мисля.Сега след като има налице признаци които да ме навяват на мисълта че има възможност макар и незначителна да съм бременна....съжалявам много за постъпката си.Дали да си направя теста или да изчакам 5 дена до Ц.Благодаря ви предварително
*
Re: направих грешка
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2007, 14:14:06 pm »
Направи си тест-нищо не губиш.
Re: направих грешка
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2007, 14:17:31 pm »
Според мен е малко вероятно да си бременна,но разбира се можеш да си направиш тест за твое успокоение.Този Ескапел,предполагам,е пост контрацепция?А и при положение че си имала нормален цикъл след това,мисля че вероятността е почти нулева.А и де да ставаше толкова лесно забременяването,от един път и хоп/готово.Може и да се случва при някои,но не и в този форум.
Успех.
*
Re: направих грешка
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2007, 14:26:11 pm »
Да не би да си направила киста,щом толкова силно те боли?Иди да те види лекар>
Re: направих грешка
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2007, 14:31:27 pm »
възможно ли от тези хапчета да се получи киста?Ще се наложи да отида на лекар....в момента обикалям бюрото си от болка не мога да стоя на стола
*
Re: направих грешка
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2007, 14:34:02 pm »
От коя страна ти е болката?
Re: направих грешка
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2007, 14:44:40 pm »
точно определено....не мога да преценя...по-скоро отдясно,ниско долу и в момента усещам кръста си затоплен
*
Re: направих грешка
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2007, 14:51:15 pm »
Иди на лекар,защото може да са много работи-спукана киста, апандесит, бъбречна криза
Не губи време
И после пиши
Re: направих грешка
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2007, 14:58:56 pm »
плашете ме ......интерсното е че точно сега след случилото се болките се засилиха...дали има връзка според вас с това хапче за след секс
*
Re: направих грешка
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2007, 15:00:32 pm »
Мисля че не,то е било преди месец
Не се плаши а действай
Re: направих грешка
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2007, 15:05:27 pm »
не съм от смелите...ще изчакам няколко дни още докато болките станат нетърпими
Re: направих грешка
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2007, 15:08:35 pm »
благодаря ви....понякога когато имаме нужда от съвет...няма никой насреща...но тук не е така
*
Re: направих грешка
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2007, 15:09:50 pm »
миличка въобще недей да чакаш , защото може да си навлечеш по-голяма беля ...така че действай!
Re: направих грешка
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2007, 15:14:19 pm »
а има ли други признаци освен болката ниско долу за наличие на киста?
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: направих грешка
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2007, 16:13:40 pm »
скъпа, има ли смисъл да чакаш, след като както mpia казва, може да са много неща, съвсем не маловажни за теб, така, че най добре е да те види лекар. а иначе за забременяването - съмнявам се. мен лично, при наличие на киста нищо не ме е боляло, не е задължително да е това.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: направих грешка
« Отговор #15 -: Октомври 22, 2007, 16:30:05 pm »
а ако се окаже киста ...отразява ли се на забременяване в бъдеще и в каква степен?
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: направих грешка
« Отговор #16 -: Октомври 22, 2007, 16:33:40 pm »
не се безпокой, кистите се лекуват, а някои дори не изискват никакво лечение, а се пукат сами. има хора забременели с множество от кисти. спокойно!
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: направих грешка
« Отговор #17 -: Октомври 22, 2007, 16:38:36 pm »
благодаря ти за успокоителните думи......имах нужда от тях...и и научих нещо...то самата дума стряска....отново благодаря
*
Re: направих грешка
« Отговор #18 -: Октомври 22, 2007, 16:57:02 pm »
То ако е киста не е страшно,и мен много ме е боляло,ама да не е апандесит-тогава трябва спешно на лекар- да не стане перитонит.Така,или иначе трябва да те види лекар.
Re: направих грешка
« Отговор #19 -: Октомври 22, 2007, 17:04:42 pm »
То ако е киста не е страшно,и мен много ме е боляло,ама да не е апандесит-тогава трябва спешно на лекар- да не стане перитонит.Така,или иначе трябва да те види лекар.

Зависи от кистата.Понякога си е направо страшно.Бягай на лекар,не знам какво чакаш още.