0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
problemi
« -: Октомври 24, 2005, 07:04:35 am »
predi 1 sedmica mi izchezna kredor-a, a sega ne moga da vlizam kato registrirana. Zashto?

e towa neznam kak stana

wie wqrwate li w chudesa ili pone v polu-chudesa, shtoto kredora pak go nqma
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
problemi
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2005, 15:28:16 pm »
душа, трай още малко, моля ти се, докато си дойде Cygnus....
поемам ангажимент да отбранявам лично всички, които евентуално бъдат нападнати от Лали за писане на латиница  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
problemi
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2005, 17:23:52 pm »
Цитат на: jam
душа, трай още малко, моля ти се, докато си дойде Cygnus....
поемам ангажимент да отбранявам лично всички, които евентуално бъдат нападнати от Лали за писане на латиница  :D


e shto ne kaza po- rano!!!! Az pisha i treperq, che Lali shte me srita.  :lol: Ina4e nqma problem. Az moga da pisha na vsqkakwi bukwi.
a towa za newlizaneto moje bi beshe problem na server-a, shtoto pisha ime i parola i mi kazwa "greshka", po edno wreme pak pisha ime i parola, pak "greshka", obache kato post-vah tuk edni cenni misli i si vidqh krokodila ....  :roll: mnogo stranno! dali server-a razbira ot sydyrjanie?  :roll:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
problemi
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2005, 20:29:01 pm »
Споко, бе, Кафе, отдавна разбрах, че имаш проблем.
И аз съм човек,бре :wink:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
problemi
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2005, 08:27:24 am »
Кафе, то хубу, че пишеш "на всякакви букви", но на китайски едва ли ще има кой да те разбере :D  :D  :D
*
problemi
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2005, 11:34:23 am »
Цитат на: lady_11
Кафе, то хубу, че пишеш "на всякакви букви", но на китайски едва ли ще има кой да те разбере :D  :D  :D


Lady, nie weche sme na etap da se razbirame bez da se chetem! Az samo kato procheta "Lady_11" i syrceto mi tupka.  :D  :D
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
problemi
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2005, 17:19:05 pm »
Ех, че сте ми сладки!  :)  :)  :lol:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!