0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Бих искала, ако е възможно да се показват и рожденните дни на нашите дългоочаквани бебета, както на всички останали потребители. В някакъв под форум например, но ми се иска да се виждат датите, че понякога се забравя някое дете. Мисля е добре да има форум рожденни дни ... и който иска само да го чете, знам каква болка ще изпитат борещите се, но като гледам с каква нарастваща сила се множат бебетата на "Зачатие" подобна подтема ще им дава кураж.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Бих искала, ако е възможно да се показват и рожденните дни на нашите дългоочаквани бебета, както на всички останали потребители. В някакъв под форум например, но ми се иска да се виждат датите, че понякога се забравя някое дете. Мисля е добре да има форум рожденни дни ... и който иска само да го чете, знам каква болка ще изпитат борещите се, но като гледам с каква нарастваща сила се множат бебетата на "Зачатие" подобна подтема ще им дава кураж.


За да се показват всяка година рожденните дни може да се направят потребители с имена "Детето на XXXXXX - YYYYYYY" където XXXXXX е името на потребителя на YYYYYYY е името на бебето и в този профил се сложе рожденния ден на детето.
Предлагам майките сами да направят тези профили, защото не всички искат рожденните дни на децата им да се обявяват във форума.

Поздрави
*
Мда ясно, благодаря ти Добри.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!