0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bebok
« -: Октомври 22, 2005, 12:17:02 pm »
Zdravejte mamita.Radvam se,4e ve4e moga da se prisaedinja kam vas.Predi njkolko sedmici razbrah,4e sam bremenna.Problemat e,4e sam v 4uzbina i imam problemi s ezika.Nadjvam se da mi pomognete za njkoj nesta.Kazah na d-ra za folievata kiselina i toj mi predpisa samo vitamini na supradyn.Tova dostata4no li e?Bremennosta mi za sega proti4a normalko.V momenta sam okolo 9 sedmica.Trjabvat li specialni izsledvanija?Na men mi vzeha samo krav i vidjh bebo na ehograf.
Zelaja na vsi4ki mnogo stastie i zdravi i krasivi beb4eta.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
bebok
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2005, 13:29:56 pm »
здрасти Кери и честита бременност!
препоръчвам ти да разгледаш форумите на бг-мамма, които са специално направени за бременни и млади майки. адресът е:
forums.bg-mamma.com

тук, за съжаление, има по-малко бременни, повечето все още се опитват да забременеят, и няма да получиш толкова много отговори.

успех!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
bebok
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2005, 13:30:30 pm »
Миличка,честито,обаче ние тук не сме "мамита",а се борим години наред за да станем такива :( Така,че по-добре се насочи към форума за майки - www.bg-mamma.com.Там ще намериш всичко необходимо,като информация.Желая ти лека бременност и прекрасно бебче ! :stroller:
bebok
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2005, 13:49:26 pm »
И да стидкаш палци, ей! Та скоро и ние да се радваме на  :babbycarrage: , нали?!
Бъди себе си!
bebok
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2005, 15:11:46 pm »
Blagodarj vi momi4eta.Naistina vi pozelavam v naj-skoro vreme da imate prekrasni beb4eta.Stiskam mnogo palci.Uspeh!

Пиши на кирилица! Има КРЕДОР!
*
bebok
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2005, 12:16:48 pm »
Zdr Kery! :D
Parvo pozdravleniq!
Sega da te popitam v koq strana si. Az sa6to bqh bremenna (za sajalenie abort v 20 sedmica) i znam kakvo e da ima6 problemi s ezika. Veroqtno moga da ti bada polezna. :lol:

Пиши на кирилица!