0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elit13

СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« -: Октомври 17, 2007, 15:18:42 pm »
ИСКАМ ДА ЗНАМ ДАЛИ НЯКОИ МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КЪДЕ В ХАСКОВО МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ТАКОВА ИЗСЛЕДВАНЕ.ПРОСТО НЕ СЪМ ЗАПОЗНАТА,ДАЛИ ИЗОБЩО СЕ ПРАВИ?МОЖЕ ЛИ В ДОМАШНИ УСЛОВИЯ И ПОСЛЕ ДА СЕ ЗАНЕСЕ МАТЕРИАЛА ЗА АНАЛИЗ.АКО НЯКОИ ИМА ИНФОРМАЦИЯ НЕКА Я СПОДЕЛИ.А ОЩЕ НЕЩО МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ЗАПАЗИ АНОНИМНОСТ.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2007, 16:49:41 pm »
В Хасково няма специализирана клиника по стерилитет, а читава спермограма се прави именно на такова място и то от ембриолог, а не от лаборант. Така че най-вероятно можеш да си направиш в някоя лаборатория, но определено това би била грешка Не се лъжи да я допуснеш. Най-близкото място, на което можеш да свършиш тази работа е в Пловдив при д-р Мариела Даскалова. На въпроса за анонимността- не става. Но да ти направят спермограма не е като да си болен от някаква страшна или срамна болест и не виждам какво притеснително има в това. Иначе материалът може да се отдели и вкъщи, но до 1 час трябва да се занесе на съответното място. Освен това преди деня, трябва да  е иамло въздържание от 3 до 5 дни, да се избягва алкохола и т.н. Успех.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2007, 23:24:16 pm »
В какъв смисъл да се запази анонимност? Обясни го с повече думи, а после аз ще ти кажа какво мисля.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2007, 14:18:49 pm »
mojete li da mi kajete kakvo moje da se napravi pri 95 %martvi spermatozoidi(spermograma) + hlimadii
*
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2007, 21:44:57 pm »
здравейте ние си правихме спермограма в хасково и незнам колко е за вярвяне първия път имаше 60% подвижни и ни казаха, че е необходимо стимулиране един месец пи трибестан провирон и герикабс и след това пак спермограма и след лечението се оказа че има понижение и думите на Доктора бяхя 50 на 50 сте. В крайна сметка оставихме всичко затова незнам насочи се към пловдив или софия незнам аз поне не съм много доволна от хасково
*
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2007, 21:57:28 pm »
нашата спермограма я правихме в хипократ 2000 лаборатория медилаб до хотел Даймонд се намира
*

    dpetcova

Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2009, 20:21:14 pm »
и какво стана доволни ли сте от хипократ2000 в хасково???кажете ми повече ако някой си е правил там спермограма?
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2009, 21:40:19 pm »
д-р Даскалова е човека а и ти е близко мисля че може да се занесе от в къщи но не повече от 20мин което при вас няма как да стане.А относно анонимноста незнам какво те притеснява правите д-рката ви дава резултата и това е тя няма да ги публикува във весника .Обърнете се към нея и няма да сгрешите и ние преди години направихме тази грешка и после като погледнах тази от обикновенна лаборатория и тази която д-р Даскалова ми връчи видях разликата.Успех
*
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2009, 21:42:36 pm »
Темата е от 2007г.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: СПЕРМОГРАМА ХАСКОВО
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2009, 22:51:49 pm »
Вярно Елфи не погледнах въобще видях че като кликнах върху непрочетени теми и се отвори и реших да се включа.Извинявам се за недоглеждането.