0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Клостилбегит
« -: Октомври 19, 2005, 20:11:11 pm »
Получавали ли сте кафеникаво зацапване, докато го взимате и ако - да, какво казва лекарят ви за това?
*
Клостилбегит
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2005, 22:07:20 pm »
Вземала съм го не веднъж но не съм получавала кафеникаво течение.А твоя доктор какво казва за това?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Клостилбегит
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2005, 22:44:51 pm »
както вече ти казах, от двукратния ми опит с Клостилбегит, нямам такива наблюдения.
доколкото си спомням, и в листовката на препарата не е описан такъв страничен ефект.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Клостилбегит
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2005, 22:57:13 pm »
Бе Никси в бг-маммата разправя други работи. :roll:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Клостилбегит
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2005, 23:27:06 pm »
кво разправя? че имала зацапване на 15-тия ден? :)
а ти на кой ден си?
мола ти се....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Клостилбегит
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2005, 09:47:00 am »
Лали, и аз съм го пила два пъти, но не съм имали никакви проблемие :?
*

    Anonymous

Клостилбегит
« Отговор #6 -: Октомври 20, 2005, 10:54:56 am »
Джорджия: Lali, аз също съм го пила и то 4-5 пъти и не съм имала никакви проблеми. Също така не съм имала никакви странични реакции.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Клостилбегит
« Отговор #7 -: Октомври 20, 2005, 11:04:56 am »
Зацапването беше засега само вчера.
През нощта и днес няма.
Вяра ме навя на мисълта, че може да е остатъчна кръв от цикъла.
Надявам се да е това.
Ще видя днес.
Благодаря на всички.