0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    zran40

не виждам сърчицата си?
« -: Октомври 18, 2005, 12:45:50 pm »
днес не виждам реда със сърчицата на собствената си графика, както и прозорчето със съдържанието на бележките към тях. само аз ли имам този проблем? ако е нещо временно, моля да ме извините.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
не виждам сърчицата си?
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2005, 13:12:26 pm »
Понеже все пак сърцичата са си доста интимна работа /и клюкарска :wink: / можеш да си ги виждаш само ти, ако си логната.
*
не виждам сърчицата си?
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2005, 13:42:53 pm »
Цитат на: Lali
Понеже все пак сърцичата са си доста интимна работа /и клюкарска :wink: / можеш да си ги виждаш само ти, ако си логната.

Да, или трябва да си логната както казва Лали, или да си позволила това за всички от новата опция за личните данни в графиките от екрана  "моя профил".
*

    Anonymous

не виждам сърчицата си?
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2005, 13:57:04 pm »
благодаря ви, че така бързо ми отговаряте, но май не съм се изразила много добре. знам, че не мога да виждам сърчицата и други лични данни на други потребители, ако те не са го позволили. проблемът е, че не виждам сърчицата на собствената си графика, когато се логна. виждам сърчицата, както и бележките, когато съм в самия календар, а когато отида на "лична графика" липсва редът със сексуалните контакти, както и не виждам прозорчето, в което се изписва съдържанието на бележките, когато поставя курсорът върху тях. т.е. все едно гледам чужда графика на потребител, който е забранил тези лични данни. сигурна съм, че гледам собствената си графика. липсата на реда със сексуалните контакти не е чак такъв голям проблем, но е удобство, с което довчера нямах проблеми :)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
не виждам сърчицата си?
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2005, 14:07:17 pm »
Трябва да си логната не само в Зачатие, а и Календара.
Значи влез в Календара, логни се.
После иди в Зачатие и трябва да си виждаш сърчицата.
*
не виждам сърчицата си?
« Отговор #5 -: Октомври 18, 2005, 14:29:01 pm »
Цитат на: Anonymous
не виждам сърчицата на собствената си графика, когато се логна. виждам сърчицата, както и бележките, когато съм в самия календар, а когато отида на "лична графика" липсва редът със сексуалните контакти, както и не виждам прозорчето, в което се изписва съдържанието на бележките, когато поставя курсорът върху тях. т.е. все едно гледам чужда графика на потребител, който е забранил тези лични данни.

Така е наистина - тази вечер ще го поправя.
Допуснал съм малка грешка като съм добавял новия флаг за личните данни.
За момента можеш да позволиш показването на личната информация и ще я виждаш (както и другите).
Но за утре всичко ще работи нормално.