0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да се отчета и аз
« -: Октомври 17, 2005, 08:47:21 am »
Новините ми са лоши. След поредния опит инвитро(икси) резултатът е отрицателен. Незнам вече какво да предприема.. Уж ембрионите ми бяха супер, уж имах прокървяване леко на 12 ден от трансфера(вероятно имплантация), но сега направих 2-ри тест и той е отрицателен, а и имам леко зацапване. Отчаянието ми е пълно..Семейството ми се разпада.. Незнам докога ще издържа на това...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Да се отчета и аз
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2005, 08:53:42 am »
:cry:  :cry:  :cry:
Думи нямам...
Бъди силна.
Да се отчета и аз
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2005, 09:31:22 am »
Много съжалявам!

Съзнавам, че няма думи, които да те успокоят, макар че ми се иска да ги намеря. Мъчно ми е.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Да се отчета и аз
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2005, 09:58:11 am »
Mnogo ot neshtata, koito ni se sluchvat, izglejdat razlichno, poglednati ot razlichni periodi na jivota ni. Kakwito i syveti da ti dadem, momentyt e losh. Poplachi si, ne shtadi emociite si.
Obache, sled kato si poplachesh, ne zabravqi, che vinagi imash oshte edin opit. Nishto oshte ne e zagubeno, samo e otlojeno.
Tutto, ti si silno momiche, izchisti si mozyka ot gluposti.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Да се отчета и аз
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2005, 10:51:06 am »
Тутто, много съжалявам за неуспешния опит, но моля те да не се отчайваш толкова силно...
Това ти е едва втория опит, чела си много, знаеш много, ясно ти е, че 2 опита не те обричат!
бъдете смели и се обичайте!

целувки
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Да се отчета и аз
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2005, 10:57:28 am »
Туто, съжалявам мила :(

Желая ти кураж и скоро да се възстановиш емоционално и да планирате следващите стъпки, които ще доведат до осъществяване на мечтата ни.

Прегръдки :D
Благодаря ти, Бени!







*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Да се отчета и аз
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2005, 15:09:48 pm »
Цитат на: Tutto
Новините ми са лоши. След поредния опит инвитро(икси) резултатът е отрицателен. Незнам вече какво да предприема.. Уж ембрионите ми бяха супер, уж имах прокървяване леко на 12 ден от трансфера(вероятно имплантация), но сега направих 2-ри тест и той е отрицателен, а и имам леко зацапване. Отчаянието ми е пълно..Семейството ми се разпада.. Незнам докога ще издържа на това...

Абе Туто, ти направо ме разцепи на две, бе мила!? Много съжалявам, ужасно съжалявам. Не е честно спрямо теб. Каквото и да ти кажа сега, ще е безмислено. Само ти пожелавам по-бързо възстановяване от стреса. Но...кога успя, къде го правихте този път и....направо не мога да повярвам? Разкажи спокойно всичко.
Целувки, мила!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Да се отчета и аз
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2005, 17:59:05 pm »
Ех, Бени, толкова мъчно ми стана.
Но не бива да обричаш семейството си след този неуспех.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Anonymous

Да се отчета и аз
« Отговор #8 -: Октомври 18, 2005, 00:08:34 am »
В този проклет проблем няма нищо, което да можеш да контролираш. Но като че ли всеки друг проблем  в живота лесно се поддава на подобряване чрез твоите собствени сили. Да не се разпада семейството ти, зависи само от теб. И това му е хубавото - проблемът е решим, за разлика от изхода от АРТ, който зависи от съдбата, от добрия късмет, от няколко случайно сплели се фактора, от нещо мъничко, което не е довидяно, леко се е изменило, изплъзнало се е ...
Хайде съвземай се бързо. След лошото няма как да не дойде доброто.

Наталия.
*
Да се отчета и аз
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2005, 00:48:22 am »
Мила Туто, много ме натъжи постинга ти и искам просто да ти кажа, че много ти съчувствам и ти пожелавам успеха да дойде при теб съвсем скоро. Дръж се! Сигурна съм, че след всичките несгоди всичко ще се подреди и ще е tutto bene! :)
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*
Да се отчета и аз
« Отговор #10 -: Октомври 18, 2005, 08:00:04 am »
Сьжалявам много,Туто :(
Бьди силна и не се предавай.Има и следващ опит и още един шанс.
А3 самата имам три трансфера.
При мен проблемьт е пари4ен,ако и при теб е така,то парите се пе4елят.
Да се отчета и аз
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2005, 15:42:15 pm »
Цитат на: jam
Тутто, много съжалявам за неуспешния опит, но моля те да не се отчайваш толкова силно...
Това ти е едва втория опит, чела си много, знаеш много, ясно ти е, че 2 опита не те обричат!
бъдете смели и се обичайте!

целувки


Не ми е втори опит. Това ми е второ инвитро(икси).
Преди това имам 6 неуспешни инсеминации..значи общо 8 опита...
Засега се държа и не се предавам. Ще опитвам пак.
Да се отчета и аз
« Отговор #12 -: Октомври 19, 2005, 15:50:34 pm »
Туто, струва ми се, че с преминаването към инвитро/икси, броячите се нулират - втори опит си е.
Обаче съгласна съм, че за емоционално изтощение броим всички :(
Благодаря ти, Бени!