0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Въпрос за прогестерона?
« -: Октомври 14, 2005, 15:21:32 pm »
Момичета, въпросът ми е следният: трябваше днес да отида да си изследвам прогестерона, защото днес ми е 21 ден, но нямах възможност да отида. Дали резултатите ще са реални ако отида в понеделник, когато ще ми е 24 ден? Какво мислите по въпроса? Понеже за последно края на миналата година си правих това изследване съм забравила имаше ли някакви специфични изисквания при изследването му/ на гладно ли или няма значение/ за останалите, които се правят на 3 ден знам, че беше сутрин на гладно, но за прогестерона не се сещам!!!


*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Въпрос за прогестерона?
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2005, 15:51:44 pm »
Изследването на прогестерона е условно на 21 ден. Просто е взет примерът за 28 дневен цикъл. Ако твоят е толкова-значи 21 ден, но ако не е принципът е 7 ден след овулация. Аз миналия месец не знаех на кой ден ми е и дали въобще имам. По субективни факти направих приблизително изчисление и така. След 7 ден нивото започва да спада да затова не трябва. Кажи сега колко дневен цикъл имаш и доказана ли ти е овулацията за да видим кога да го изследваш :wink:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Въпрос за прогестерона?
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2005, 16:36:50 pm »
Здравей, Манхатън! Около 13 ден по принцип трябва да ми е овуто, поне този месец според графиката ми е на 13, ако искаш погледни. Цикълът ми е 27-28 дена някой път и по-къс, например предния месец ми беше 24, което досега не ми се беше случвало никога.


*
Въпрос за прогестерона?
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2005, 18:32:28 pm »
Много лаборатории работят и в събота! Защо не го направиш утре  :idea: