0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпрос за пукане на фоликули
« -: Октомври 14, 2005, 11:00:17 am »
Здрасти, мацки!

Понеже нали се измервам всеки ден в подготовка за инсе, та днес докато си чакам резултатите от хормоните, се зачудих: имам си два фоликула, и двата си имат собствено мнение по въпроса как да растат... Днешният резултат е 19 за доминантния, 13 за другия.

И се чудя сега, като ми бият прегнила (да речем утре):

а) и двата ли ще се спукат или само по-големият
б) ако и двата се спукат, малкият участва ли в играта

Айде цунки :D
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Въпрос за пукане на фоликули
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2005, 12:48:46 pm »
Абе тоя малкия, едва ли ще се спука, предполагам, че ще претърпи обратно развитие, но другия 19 мм е добре :D
Успех
*

    Anonymous

Въпрос за пукане на фоликули
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2005, 13:39:42 pm »
Ако малкия успее да порасне до 16  мм - добре е. И той ще се спука. Но не едновременно с първия.
*
Въпрос за пукане на фоликули
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2005, 13:43:46 pm »
Камбозола, ако малкият порасне достатъчно ще се спука, но може би не заедно с първия. В такъв случай или правите втора инсе, или го оползотворявате по естествен път  :lol: /каквото каже докторката/
Успех!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Въпрос за пукане на фоликули
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2005, 17:43:20 pm »
Благодаря, сладурки!

Грейси, по естествен път ше борим втория, каквото и да каже дофторката, щото нямам пари тоя месец за повече. А и половинката ми ще изпадне в шок, ако заподозре дори минимална вероятност от 2 в 1  :wink:

Давам тук и отчета: Савова каза, че хормоните ми са добре (не питах за точни стойности), така че тази вечер ще ми бият 10 000 единици Прегнил и в неделя - инсето.

Стискаме палци сичко да е наред и след около 2 седмици - ше става ясно на къде вървят нещата.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Въпрос за пукане на фоликули
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2005, 19:54:15 pm »
Цитат на: cambozola
Благодаря, сладурки!

Грейси, по естествен път ше борим втория, каквото и да каже дофторката, щото нямам пари тоя месец за повече. А и половинката ми ще изпадне в шок, ако заподозре дори минимална вероятност от 2 в 1  :wink:

Давам тук и отчета: Савова каза, че хормоните ми са добре (не питах за точни стойности), така че тази вечер ще ми бият 10 000 единици Прегнил и в неделя - инсето.

Стискаме палци сичко да е наред и след около 2 седмици - ше става ясно на къде вървят нещата.

Още повече късмет този път! Време е накой да подеме Коледната серия 2005!!!

*
Въпрос за пукане на фоликули
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2005, 08:41:50 am »
Късмет, спокойствие и успех! :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin