0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Спермограма в Русе?
« -: Октомври 13, 2005, 16:35:39 pm »
Въпросът ми е към момичетата от Русе: къде правят спермограми мъжете ви и кой лекар ги тълкува след това?
Аз имам мнение по въпроса, но питам все пак да не би да съм пропуснала някой, който прави добри спермограми.
*

    nia72

Спермограма в Русе?
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2005, 14:00:58 pm »
аз не бих се доверила на никой в русе, както и не съм го правила - само в сф. успех.
*

    muckata

  • *
  • 14
  • мама за чудо и приказ
Спермограма в Русе?
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2005, 10:29:06 am »
здравей,моят мъж си направи спермограма в ЛАБОРАТОРИЯ ЗДРАВЕ на ул.Борисова 96,не сам сигурна за номер на улицата.това е нова частна клиника и лаборатирията е на вторият етаж.спермограмата ни я назначи д-р Зарзаланов.честно казано не беше от най-подробните.също спермограма може и в ЕСКУЛАП,там също има лаборатория,в която правят такова изследване.ако мога да ти помогна с още нещо сам насреща и аз сам от Русе и аз и мъжът ми ходим по мъките и мисля че веяе се ориентурахме на кого да вярваме  :wink:
*
Спермограма в Русе?
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2005, 17:00:40 pm »
В Здраве сме правили. Изобщо не съм доволна, не ни пишеха броя на сперматозоидите и процентите на подвижност, с оправданието, че са малко. Е, да, но аз искам да знам колко са точно.
 Ние от година не сме правили в Русе спермограма и другата седмица ще ходим в София. Явно нещата не са се променили.
*

    muckata

  • *
  • 14
  • мама за чудо и приказ
Спермограма в Русе?
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2005, 09:03:57 am »
и все пак,Галя,интересно ми е къде си направихте спермограмата? ако е в русе къде отидохте?
и аз не сам доволна от лаб. Здраве :(
*
Спермограма в Русе?
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2005, 15:11:45 pm »
Мъжът ми направи няколко спермограми в "Хирон"-срещу старческия дом, но колко са верни не знам, защото бяха преди операцията и нямаше как да сравним резултатите. На последната, след броя сперматозоиди беше написано ml/l. Когато се върнал да попита какво точно означава това и лекарката го нахокала, че там всичко си била написала. Сега правим в София при Тачева. Дори утре ще пътуваме.
Re: Спермограма в Русе?
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2016, 14:30:10 pm »
zdraveite,nqkoi ako znae dobra klinika v pleven , trqbva mi tai kato s priqteli mi pravim opiti za bebe ot 1 godina no ne se poluchava i iskame toi da si napravi spermograma no v ruse ne namiram ni6to ?
*
Re: Спермограма в Русе?
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2016, 14:33:59 pm »
Здравей Даниела, в Русе вече няма клиника по репродуктивна медицина и няма нужните специалисти който да направят спермограма. В Плевен има две клиники МЦ КИРМ и МЦ Репромед.Вие можете да прецените в коя от тях да направите спермограма.

Освен спермограма е хубаво да се насочите към клиника, за да могат да се пуснат допълнително изследвания и при вас и да се види дали всичко е ОК.

Успех!

*
Re: Спермограма в Русе?
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2016, 19:23:22 pm »
Здравей, Даниела!
В гр.Тутракан също може да си направите спермограма в Инвитро клиника Свети Иван Рилски!
Останалото Маги ти го е написала.
Успех!