0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Качване на килограми при стимулация с Gonal
« -: Октомври 11, 2005, 12:15:32 pm »
Здравейте момичета,
Извинете ме предварително за тъпия въпрос, но това е нещо, което също много ме интересува. В момента съм на стимулация с Гонал, по точно втори ден. Нямам време да изчета форума по въпроса, който ме интересува и ви питам директно. Някоя от вас напълня ли при стимулаци с Гонал, тъй като е написано като страничен ефект. От два дни нищо не съм яла, пия само сокове. Никак не ми се иска да напълнявам излишно преди евентуално забременяване. В моя род всички жени са наддавали ужасно много килограми при бременност.
Сигурно ще ви се стори тъпо, но това е нещо което е важно. Имам проблеми с гръбначния стълб и всеки килограм над нормата ми води до болки. Благодаря ви предварително за разбирането.
*

    Anonymous

Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2005, 12:18:19 pm »
Горното съобщение е от Georgia, обаче не мога да си вляза с името и паролата и не зная защо?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2005, 12:24:50 pm »
дори не съм прочела листовката...
аз направих една стимулация с Гонал, засега нямам качен нито един килограм.
направи ми впечатление, че ми се ядеше доста, но не съм изобщо убедена, че това е от Гонала.
аз ти предлагам да не си изтезаваш организма, защото като той гладува - какви яйцеклетки ще отглеждаш? не стига, че те тъпчат с Гонал за повече яйца, а ти да си провалиш стимулацията с глад, много е глупаво!
яж си нормално, просто не яж повече от обичайното и нищо няма да ти се случи!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Anonymous

Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2005, 12:28:09 pm »
Georgia съм отново. Много ти благодаря за отговора. Това ме поуспокоява. А може ли да ми кажеш как може да се реактивира акаунта ми?
*
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2005, 12:28:30 pm »
Джорджи, яж храна богата на белтъчини и джам е права, в никакъв случай не се ограничавай в  момента. И да качиш, да качиш най-много 1-2 кила и то не толкова заради лекарствата, а покрай залежаването и лекия режим след трансфера. Като родиш ще отслабваш :) Късмет!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2005, 12:50:00 pm »
Никакъв глад, ей, чакай и аз да кажа!  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2005, 12:53:38 pm »
и аz да кажа, ама от Гонал_а не се напълнява, дори и не ми се увели4и апетита. Яж си нормално, каквото ти се яде.
*

    Anonymous

Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2005, 17:36:40 pm »
Georgia съм. Много ви благодаря за отговорите. Така ми е по-добре.
Само моля да ми кажете наистина как да си възстановя името, с което влизам?
*
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2005, 18:00:12 pm »
Джорджи или бъркаш паролата си или нещо не ти работят cookies на browsera, включи ги!
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2005, 14:25:26 pm »
Джорджи, аз почнах стимулация със Гонал, която по независещи от мен причини прекъснах, но за 7 дни не отчетох никаква разлика в килограмите си, нито пък в апетита си. Не се притеснявай за това, хапвай си нормално и се грижи за себе си - прегръщам те и ти желая успех!
*
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2005, 14:56:56 pm »
Fly, защо ти я спряха стимулацията?
*

    Anonymous

Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2005, 16:05:09 pm »
Много ви благодаря за подкрепата. Сега вече похапвам и се чувствам по-добре. Сигнусче, мерси за информацията. Оправих си cookies. Стискайте ми палци, защото ми е първото invitro и доста съм спечена. Целувам ви всички
*

    Anonymous

Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2005, 16:22:13 pm »
това пак бях аз - Джорджи
*
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2005, 16:26:15 pm »
Джорджи, късмет!  :balk_103:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Качване на килограми при стимулация с Gonal
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2005, 17:21:36 pm »
Цитат на: cygnus
Fly, защо ти я спряха стимулацията?

И аз искам да знам. Какво се случи?