0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Inseminazia
« Отговор #20 -: Март 07, 2005, 15:02:43 pm »
Здравейте момичета, наскоро ми направиха за първи път вътрематочна инсеминация. Интересувам се, понеже чувствам болки вдясно и в ляво в областта на яйчниците,  това нормалнално ли е за 5-6 ден от манипулацията. Също така с колко милиона сперматозоида е нормално да се направи тази процедура за да има шанс за успех. Също така ми предписаха дуфастон от 16 ден по 2 на ден. Малко ми се гади от него. На вас случвало ли ви се е да имате странични ефекти от него?
Inseminazia
« Отговор #21 -: Март 07, 2005, 15:20:51 pm »
Искам още да попитам кога най-рано мога да си направя тест за бременност след подобна процедура според вас?
Inseminazia
« Отговор #22 -: Март 07, 2005, 20:43:58 pm »
Цитат на: adriana77
Искам още да попитам кога най-рано мога да си направя тест за бременност след подобна процедура според вас?

Адриана, стискам палци!!! Уринен тест - 14 дни след инсето, иначе кръвен може и малко по-рано.
*

    Anonymous

Inseminazia
« Отговор #23 -: Март 07, 2005, 21:10:45 pm »
Д-р Ангелов ли ти я прави, на бързай с теста и не се отчайвай ако не стане от първия път, каза ли ти спермата с какво качество е ? Опитвайте се и по нормалния начин!!! Успех!!!
Inseminazia
« Отговор #24 -: Март 08, 2005, 10:37:41 am »
Да д-р Ангелов ми я прави. Каза, че материалът е наполовина на един нормален мъж. С 5 милиона ме инжектира.
Inseminazia
« Отговор #25 -: Март 08, 2005, 10:59:35 am »
Нормално е от дуфастона да ти се гади, случва се при някой момиче. Другия вариант за да се намалят тези симптоми е да се изписват вагинално. Ако не е толкова силно гаденето ще трябва да потърпиш, иначе може да се обадиш на лекаря си и да помислите за другия вариат.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Inseminazia
« Отговор #26 -: Март 23, 2005, 11:15:31 am »
Как всъщност лекарите при инсеминация разбират с колко материал я правят. Уредът ли отчита?