0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #20 -: Октомври 01, 2007, 17:06:00 pm »
Да, точно така, след цикъл, а нали и ти ще се плащаш процедурата, защото на мен ми казаха, че не може по каса, и ще плащам 300 лв?
*
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #21 -: Октомври 02, 2007, 09:27:08 am »
И на мен така ми казаха - 300 лева , обясниха ми , че ще спя по време на манипулацията. Ти имаш ли представа колко време се престоява в клиниката? Това ме интересува за да си планирам болнични /че работя в частна фирма/ и престоя в София.
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #22 -: Октомври 02, 2007, 14:06:54 pm »
sne_do,аз също съм правила хистероскопия при него  и мисля, че няма да ти трябва болничен.След като излязох от упойка полежах около 30 - 40мин и си тръгнах.Още същата вечер пътувах около 150км. за да се прибера.
*
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2007, 14:10:57 pm »
flower76 благодаря
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #24 -: Октомври 02, 2007, 16:50:35 pm »
И на мен така ми казаха - 300 лева , обясниха ми , че ще спя по време на манипулацията. Ти имаш ли представа колко време се престоява в клиниката? Това ме интересува за да си планирам болнични /че работя в частна фирма/ и престоя в София.
Ами да ти кажа, понеже работя на смени и мисля да си взема болнични, даже го питах затова и ми каза, че до 10 дни може да ми даде, но в момента нямаха електронен печат, и уж до петък ще бъде готов.Иначе, също ми обясниха, че след около 2 часа мога да си ходя.
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #25 -: Октомври 07, 2007, 22:03:35 pm »
Момичета, ето, че мина и моята хистероскопия без проблеми.
Май страхът беше по-голям, отколкото процедурата.Чакам си резултата от хистологията и продължавам смело напред! :lol:
Желая успех на тези, на които им предстои манипулацията!
*
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #26 -: Октомври 08, 2007, 09:40:43 am »
Честито! Както винаги - на страхът очите са му големи ;)
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2007, 13:34:10 pm »
Благодаря ти още един път Ани!
Просто не можех да повярвам, че само след като изляза от упойката ще се чувствам, толкова добре, все едно, че нищо не е било!
Наистина д-ра ще се окаже голям специалист.
*
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #28 -: Октомври 10, 2007, 18:48:19 pm »
Яд ме е само едно, че тази манипулация се поема от касата, а като питах, ми каза, че не може по касата, и всичко ще се плащам.
Аз ако съм на теб ще драсна едно писъмце до касата, да ги питам що така...и така лекичко ще намекна, че много ми се ще и до "Господари на ефира" да драсна едно писъмце..
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #29 -: Октомври 10, 2007, 18:52:35 pm »
Вече всичко свърши, хистерото мина,поне засега без проблем.
Просто нямах време да реагирам,трябваше за 1-2 дни да реша, иначе оставах за следващия месец, а не ми се искаше и си платих процедурата.
Ами тя цялата ни държава е такава, че това изобщо не ме учуди.
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #30 -: Ноември 12, 2007, 09:26:14 am »
Без пари не става , доктора не работи с касата ,,,,,предупредиха ме!
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2007, 17:51:51 pm »
    Здравейте, бих искала да споделя и моето мнение за д-р Славчев. Той ми прави конизацио през май тази година, след диагноза карцином ин ситу. Всички прегледи и изследвания ми ги прави в частния си кабинет, самата конизация в МД. Очарована съм. Направи ми я по здравна каса. Не ми взе нито стотинка. В тази област наистина е най добрия. И да съгласна съм с вас за повечето неща. Мълчалив е, вадих му думите с ченгел, но ми отговори на всеки един въпрос без никакъв проблем. А и за мен не е важно да е приказлив. Вярно с питане стана, но научих всичко което ме интересуваше без да ми прави фасони. Беше безкрайно любезен. И съгласна съм че пргледите му не са никак евтини, но поне за мен си струваше всяка стотинка която му дадох. Но като се има предвид, че той е онкогинеколог, момичета пожелавам ви никога да не ви се налага да се срещате с него.
     Здраве и усмивки пожелавам на всички ви  :D
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #32 -: Ноември 15, 2007, 23:31:23 pm »
М да конизацията е 120.00 лева , с прегледите си я избила мнoгoкратно,,,я да видиш за миомектомия,,,,колко взима , ама е специалист -това е!Наистина е добър и то много!
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #33 -: Ноември 22, 2007, 01:39:16 am »
Аз имам правена миомектомия при д-р Славчев и това ми излезе НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО, тъй като мина по здравна каса в "Майчин дом"! А това, че цените на прегледите му в частният кабинет са високи, кажете ми при кой лекар на частно - не са?
Д-р Славчев е страхотен лекар, за тези на които им се налага операция от неговата компетентност.
Аз успях да забременея след миомектомията, имам прекрасно дете, благодарение на този доктор! :D
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #34 -: Декември 07, 2007, 16:29:41 pm »
М да конизацията е 120.00 лева , с прегледите си я избила мнoгoкратно,,,я да видиш за миомектомия,,,,колко взима , ама е специалист -това е!Наистина е добър и то много!
         
        Къде е 120лв конизацията? Аз на Славчев не съм дала нито стотинка. И в интерес на истината не знам дали имам право да кажа, че са му скъпи прегледите, при условие, че гинеколожката ми в Бургас ми взима повече от него, а далеч не е толкова добра. Ако беше нямаше да ме прати при него. Така че пак казвам струваше си всяка стотинка която му дадох  :wink: 
         Всичко най хубаво  :D 
*
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #35 -: Декември 21, 2007, 22:17:27 pm »
ДА знаете ,момичета ,че за този доктор не може да кажете нищо лошо.Цените са реални...какво да се прави че ние сме бедни.Да ,направи си частен кабинет,защото извинявайте,ама смятате ли че кабинетите в пирво АГ ще му отговорят на нивото.Мен лично ме е оперирал и ,да сама си купих конците,които струваха 150 лв,ама човека иска качествени материали,за да му е истинска работата
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #36 -: Декември 25, 2007, 00:43:41 am »
здравейте,
искам да кажа, че аз сам много благодарна на д-р Славчев, защото той ми спаси матката. Аз сам на 21 год. и ми откриха миома на матката. Преди да стигна до д-р Славчев никой не ми казваше, че матката ми ще бъде спасена. Искам да кажа също че наистина цените при него са по- високи, отколкото при другите акушер- гинеколози, но помислете, ако на вас ви махнат матката и искате да осиновите дете колко ще платите? За операцията нищо не платих, но в МД платих около 80 лв. Но недай си Боже ми се наложи пак при него 6те отида и пак ще ги дам... Той наистина е много добър! Вярно е, не говори, но той ,но той работи с ръцете си, а не с езика си... Цял живот ще помня и ще съм благодарна на Д-р Славчев!
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #37 -: Август 25, 2008, 11:36:06 am »
Здравейте на всички в този форум!
Необходими са ми телефони за връзка с Д-р Божидар Славчев,ако някой може да ми помгне ще ви бъда блгодарна!!!
*
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #38 -: Август 25, 2008, 13:54:14 pm »
здравей jifka ето ти телефон на медицинския център 02/8596071  , но може да не работят ,защото си спомням ,че миналото лято бяха в отпуска през август
Re: Мнение за д-р. Божидар Славчев
« Отговор #39 -: Февруари 05, 2009, 12:52:51 pm »
Здравейте приятели! Искам и аз да изкажа своето мнение за този човек. Преди 8 години бях изпратена от специалисти тук в града, в който живея при него за извършване на една манипулация. /за което съм изключително благодарна, че не са наеха да се пробват на мен.  :D/Интервенцията мина повече от успешно, впредвид това, което ми бяха наговорили тук. Прекрасен хирург, дано още дълги години да помага със знанията и уменията си на жени в затруднено положение. Нямам представа дали разбира от стерилитет, защото проблема ми не е такъв, но като хирург е страхотен. Преди две години и половина го посетих отново, вече наистина в частната му клиника. Всичко това, което сте написали за него е вярно, но мили дами - човека е лекар, не учител за да говори. Каквото трябва да каже, го казва и не го спестява, за което съм му безкрайно благодарна. Вярно е, че цените са високи, но като се замисля никъде не е евтино, а и това е честна клиника и той е избрал да не работи със здравната каса, каквото право мисля, че има.
Пожелавам успех на всички дами, на които им предстоят гинекологични операции. Ако имате възможност да се оперирате при него - няма да съжалявате.
Сега искам да задам един въпрос? Някоя от вас наясно ли е с процедурата на осиновяването. Въобще от А и Б как се тръгва. Защото ние нямаме дете, но причината не е стерилитет. Аз съм с други здравословни проблеми. Благодаря Ви предварително.  :) :)