0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте.
Реших да опитам инвитро след 9 годишен брак.Имам възможност да пътувам до Пловдив и ще се радвам да ме посъветвате в коя тамошна клиника е най-сигурно да го направя.Процентно лекарите не ми дават голяма шанс и с инвитро,но реших да опитам.Предварително ви благодаря.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Как да избера клиниката,в която да направя инвитро
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2005, 19:57:06 pm »
здравей!

в Пловдив, койт знае защо, почти няма опит с инвитро. споменава се тук-там една клиника Бора, но мисля, че те много отскоро правят сами инвитро, преди само са правели стимулации и са пращали пациентките си в София, в клиниката на Щерев за самата процедура.
не те съветвам да ходиш в Пловдив за инвитро.
в България, местата за инвитро засега са две - София и Варна, това е, за съжаление...
моят съвет е, щом можеш да ходиш до Пловдив, още час и половина и си в София.
а защо не ти дават големи надежди дори и с инвитро, какъв е случаят?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Как да избера клиниката,в която да направя инвитро
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2005, 22:21:18 pm »
Много ти благодаря за съвета.Имам освен запушени тръби и нередовна овулация...Освен това имам определено фобия от лекари и отношението им..Много ме е страх.Ще се прехвърля в София вероятно,сега съм в една частна клиника на Д-р Ставрев..
Още веднъж благодаря за съвета
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Как да избера клиниката,в която да направя инвитро
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2005, 14:20:42 pm »
и наи_ важното е да си намериш лекар, при които ще се 4устваш спокоина и сигурна. 50% от успеха на инвитрото е в спокоиствието.
*
Как да избера клиниката,в която да направя инвитро
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2005, 17:35:45 pm »
Че то май скоро се коментираше, че точно Ставрев също прави инвитро. Аз днес се обадих и ми казаха цена 2100 - значи наистина прави.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Как да избера клиниката,в която да направя инвитро
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2005, 17:39:31 pm »
Цитат на: TA
Че то май скоро се коментираше, че точно Ставрев също прави инвитро. Аз днес се обадих и ми казаха цена 2100 - значи наистина прави.


ти би ли отишла да правиш инвитро при някой, който вчера е започнал?
аз лично - не.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Annna

:)
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2005, 13:50:47 pm »
Аз лично ви препоръчвам клиниката на д-р Стаменов. Първо, работи се с възможно най-новата апаратура (което не е изобщо за пренебрегване), наел е свестни ембриолози, а и той самият има огромен опит в областта.

Целувки и късмет
*
Как да избера клиниката,в която да направя инвитро
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2005, 17:18:20 pm »
Jam, аз лично съм имала взимане-даване с него и не бих му се доверила.
Аз съм се насочила към София - сега за лапаро, после и за други неща. Но е страшно досадно това пътуване - и миличкото започва да мрънка... Ама.. какво да се прави   :?
Как да избера клиниката,в която да направя инвитро
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2005, 15:05:00 pm »
Annna, ти ходиш ли при д-р Стаменов и ако да за какво?