0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Имунолог или ендокринолог
« -: Септември 27, 2007, 14:09:42 pm »
Здравейте момичета,

Имам високи стойности на ТАТ и тъй като досега проблема беше запушените тръби, съм малко объркана, защото почвам да мисля в съвсем друга посока. Записах си час при Балтаджиева или Пенкова в Малинов и искам да попитам какви са мненията ви за тях. Доколкото разбрах те се занимават с проблемите на имунната система. Според вас трябва ли да посетя и ендокринолог?
Коя лаборатория дава най-верни резултати за тероидни хормони?
Извинете ме за многото въпроси, малко съм объркана в момента.
Имам двустранно запушени тръби, правих и инвитро - за съжаление неуспешно. Предстои ми лапаро през януари. Пациентка на д-р Стаменов съм.
*
Re: Имунолог или ендокринолог
« Отговор #1 -: Септември 27, 2007, 14:19:41 pm »
Задължително ендокринолог за консултация - д-р Катя Тодорова.
За имуноложкте - аз лично съм резервирана към тях и резултатите на лабораторията, с която работят.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Имунолог или ендокринолог
« Отговор #2 -: Септември 27, 2007, 18:03:40 pm »
аз вчера бях при Балтаджиева...
др. Стаменов препоръча консултация с неговите имонолози и нямах много избор..
след 7 дни трябва да са готови изследванията ...пък да видим..
иначе...250лв. струват те и 30лв. за консултацията..
не мога да предценя обаче какви точно са ми впечатленията...т.е. незнам какво да мисля още...
на теб - успех с каквото и да се захванеш
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Имунолог или ендокринолог
« Отговор #3 -: Септември 27, 2007, 18:14:53 pm »
Bujou, в една по-стара тема пусната от мен преди половин година, може да прочетеш мнението ми за имунолозите там. Аз лично не съм очарована, даже напротив, дори съм го споделила с д-р Стаменов. Гледам и те са си вдигнали цените, преди изследванията бяха 200лв.
Слушай д-р Стаменов и това е. За съжаление понякога се налага да търпим такива лекари, като въпросните две в името на успеха, и да плащаме високи цени.
Дано да е за добро, мила! Късмет!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Имунолог или ендокринолог
« Отговор #4 -: Септември 27, 2007, 23:20:57 pm »
Благодаря ви, момичета!

Както винаги сте страхотни!
Какъв е този ТАТ пък сега?!  :balk_153: Имам чуството, че колкото повече се изседвам, толкова повече нещата се обърват и правилната диагноза се отдалечава.... вече наистина не знам какво да мисля ...
*
Re: Имунолог или ендокринолог
« Отговор #5 -: Септември 28, 2007, 05:39:18 am »
За Хашимото
*
Re: Имунолог или ендокринолог
« Отговор #6 -: Септември 30, 2007, 11:23:04 am »
Посети и ендокринолог, и имунолог. Имам чувството, че някои ендокринолоzи не им обръЩат внимание на теzи ТАТ и МАТ.