0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    juliany80

chlamidia
« -: Септември 27, 2007, 12:59:05 pm »
molq vi dai te mi nqkakuv suvet kak da se otarva ot tez hlamidii ve4e imam 4ustvoto 4e e beznadejno ..ot 6 meseca sum s tqh bolqha me testisite sega sled nqkoi hap4eta sprqha imam samo leko te4enie sled urunirane .. pil sum doxyciclin..azatril ..tavanic..ciproflocsacin...kakto i o6te edno ne si spomnqm i nikakuv rezultat..4uh za klini4no le4enie s sumamed venozno .... o4ite mi sa zle .. s nervite ne sum dobre izpadam v depresii promeniha mi celiq jivot ..kakvo da pravq ?
*
Re: chlamidia
« Отговор #1 -: Септември 27, 2007, 18:19:12 pm »
Здравей, трябва да се проведе последователно лечение от добър лекар и упорито да се следва. При някои хора лечението става бавно, изисква посотаянство и да се води от специалист. За съжаление не мога да препоръчам конкретен, мисля че ти е необходим андролог. Предполагам че университетските специалисти са добри. Успех с лечението!

Косето е на небето.
Re: chlamidia
« Отговор #2 -: Септември 27, 2007, 19:07:28 pm »
 Като пишеш ползвай кредор!!!

 При нас лечението беше 3 дни сумамед и 7 дни доксицилин по 2( утро и вечер)!!!
 Значи 10 дни !!!
Уролозите прават контрола след 10 дни от последното хапче и ако е положителен отново аљнтибиотици.
 Така до като не се получи отрицателен тест, обаче чакат 3 последователни отрицателни тестове за да кажат че е излекувана!!!
 Ти каде се лекуваш?
 Отивай при специялист уролог или андролог.
Не е нещо което не се лекува обаче си иска правилният потход
Успех