0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #40 -: Септември 28, 2007, 20:30:48 pm »
Всичко е много относително,организъм..При едни се получава,при други не.И да лежиш,и да не лежиш....ако ти е писано,ще забременееш.Ако не.....,може би следващият път.... :wink:
Напълно съм съгласна с теб Нуше
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #41 -: Септември 28, 2007, 21:09:49 pm »
Mimi 007  :balk_21: 
*
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #42 -: Септември 28, 2007, 21:37:17 pm »
В този ред на мисли,искам да попитам дали горещите душове са вредни,защото някъде четох,че не се препоръчват?
Аз се къпя с много топла вода и продължително,дали това може да е изиграло негативно влияние? :(
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #43 -: Септември 28, 2007, 22:17:13 pm »
Цитат
В този ред на мисли,искам да попитам дали горещите душове са вредни
да вредни са.аз сащо оби4ам горещите душове но ги избягвам след трансфера
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #44 -: Септември 28, 2007, 22:21:01 pm »
В този ред на мисли,искам да попитам дали горещите душове са вредни,защото някъде четох,че не се препоръчват?
Аз се къпя с много топла вода и продължително,дали това може да е изиграло негативно влияние? :(

Според мен, избягвай горещите душове и ваните особено.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #45 -: Септември 29, 2007, 13:29:22 pm »
Никакви горещи душове Клио.Абсолютно е противопоказно.Аз лежах първите три дена.След това на четвъртия излязох да се разходя за 20 минути.И така всеки ден увеличавах времето за разходко, бавно бавно на въздух.Но това не значи, че това е причината за успеха ми.Стискам ви палци. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:                                                                                                                    Нуше  :bighug:
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #46 -: Септември 29, 2007, 13:43:54 pm »
Здравейте, включвам се и аз, лежах след трансфера цели 12 дни, ходих само до тоалетна и да се нахраня. Уви, резултата беше отрицателен. Дори не съм вършила обичайните си задължения. Всичко е до късмет и аз не знам вече какво. При следващият ми опит няма да е така, ще си правя разходки и никакво натоварване, дано следващият път се получи. Желая успех на всички.
*
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #47 -: Септември 29, 2007, 15:35:24 pm »
Следващия път ще стане, neliko!
Горе главата и късмет!  preggo yahoo_17

Косето е на небето.
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #48 -: Септември 29, 2007, 17:06:07 pm »
Hope, благодаря  ти за окуражителните думи. :lol:
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #49 -: Октомври 05, 2007, 18:34:04 pm »
Момичета, моля ви, кажете все пак някой знае ли дали се отразява негативно по някакъв начин продължително седнало положение след трансфер - имам предвид ако седиш повечето време и си работиш нещо пред компютъра.  :balk_121:

Попитох това преди няколко мнение,но никой не ми отговари въпросът се изгуби и затова го повтарям отново, за да не правя нова темичка.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #50 -: Октомври 05, 2007, 19:00:44 pm »
Марина май не пречи ,защото аз 3 дни след трансфера бях на компютъра или бродирах и двете са в седнало положение .....полягах си .....на 4 бях по улиците ходих на магазин ама пак така лек режим .Не съм прала и готвила като се замисля .Почти никаква домакинска работа ...
Не трябва да има никакъв стрес за организма прави това което ти се прави той организма си знае !!!! :lol:
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #51 -: Октомври 06, 2007, 11:35:26 am »
Да, Анелия, явно тава е най-добрия вариант - златната среда както се казва, ще си измисля някякви занимавки за първите дни :balk_175:. и  после разходки по моловете или в градинките :balk_184:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #52 -: Октомври 06, 2007, 14:11:40 pm »
Марина15 вземи си гобленче.много помага. :balk_21:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #53 -: Октомври 06, 2007, 14:15:12 pm »
Абе довърших го и аз моя гоблен" КОНЕ НА ВОДОПОЙ" ,но не ми помогна.
 :lol:Не съм се отказала,пак ще си шия!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #54 -: Октомври 06, 2007, 14:20:54 pm »
Браво valikir,много добър избор,но продължавай. :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #55 -: Октомври 06, 2007, 15:02:32 pm »
Моловете са страхотна идея и терапия!!! :lol:
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #56 -: Октомври 06, 2007, 15:13:35 pm »
Аz си лежах и се пазих много,не вдигах тежко и не правех резки движения,
а бях и с хиперстимулациа (болки в яйЧниците и вода в корема) така,
4е и да исках не можех да се движа, а и до сега си лежа (ве4е ми тежат),
 но раzбира се не е хубаво да те хва6та саклет.
Ставам като да сготвиа по 1-2 Часа после пак си лежа по малко кратки разходки
То е и до настройка книжки, тв, форум и времето си минава.
Е, az живея в къшта та все пак се движа (от 1я етаж до градината и обратно) :lol:
Но все пак вси4ко е много индивидуално, всеки си преценява как си усешта нешта не е хубаво ништо насила да се прави заштото психиката съшто играе много важна роля
Желая на всиЧки Усех и скоро да се похвалят с :bfp1:
« Последна редакция: Октомври 06, 2007, 15:17:19 pm от mari73 »

Re: Лежане след трансфер
« Отговор #57 -: Октомври 06, 2007, 20:59:51 pm »
И аз мързелувах около една седмица. На петия-шестия ден ми се нахвърлиха едни кучета, не ме ухапаха но се наложи да стоя 30мин. в един магазин за да се измъкна от тях. Много ме изплашиха..както и да е резултата беше отрицателен.
В този ред на мисли,искам да попитам дали горещите душове са вредни,защото някъде четох,че не се препоръчват?
Аз се къпя с много топла вода и продължително,дали това може да е изиграло негативно влияние? :(
Моят лекар изрично ме предупреди " никакви горещи душове" след трансфера - на морж бяхзаприличала :D


Re: Лежане след трансфер
« Отговор #58 -: Октомври 09, 2007, 15:33:53 pm »
Не знам за домакинската работа но някой пък казват, че по добре да се изостави за известно време, защото без да се усетиш и си с мускулна треска после.  :lol:
Момичета, я ми кажете в София къде мога да отида и ноправо да да си купя гоблен да бродирам заедно с конци и всичко, каквото трябва?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Лежане след трансфер
« Отговор #59 -: Октомври 09, 2007, 16:14:44 pm »
бул. Христо Ботев №76