0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Меногон в Пловдив
« -: Септември 24, 2007, 22:53:19 pm »
Здравейте момичета!
Понеже срещам проблем с намирането на Меногон в Пловдив, някоя от вас би ли ми казала от къде е успяла да си го купи и то в близките дни до преди седмица да кажем! Предварително ви благодаря! :)
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Меногон в Пловдив
« Отговор #1 -: Септември 25, 2007, 10:36:11 am »
До колкото разбрах Меногона е кът сега навсякъде, но аз съм го поръчвала в Аптека "Тримонциум" до Четвъртък Пазар /Торакс/.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Меногон в Пловдив
« Отговор #2 -: Септември 25, 2007, 13:02:55 pm »
Благодаря ти Еvro.Ще опитам и аз да се снабдя по същия начин, но за сега все на камък удрям. Ако някой друг е купувал скоро, моля да ми каже от къде! Благодаря!
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
Re: Меногон в Пловдив
« Отговор #3 -: Септември 25, 2007, 15:15:45 pm »
Аз не съм го купувала скоро, но провери в аптека №30 на Пещерско шосе, тел.642377
Re: Меногон в Пловдив
« Отговор #4 -: Септември 26, 2007, 15:21:33 pm »
И аз видях голям зор с намирането на Меногон - успях да се снабдя само с две ампули от аптека "Санита" срещу пл. "Съединение" - бяха им последните. Понеже ми трябваха още три, обърнах целия град, включително проверих и по складовете и се оказа, че до края на м. Октомври няма да има зареждане. Аз имам приятелка в София и тя успя да ми намери още три ампули от някаква аптека в кв. "Хаджи Димитър". Ако имаш познати в София, ги помоли да ти потърсят от там, въпреки че пак е много трудно да се намери Меногон. Пожелавам ти успех! :wink: