0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кървене в началото на бременост
« Отговор #20 -: Май 26, 2006, 10:32:03 am »
Благодаря ви! Снощи ходих на лекар, изчистила съм се. Усещанията са причинени от Прегнила, който ми биха в понеделник, и можело да продължат още няколко дни. Само че никой не ме беше предупредил за това  :(
Re: Кървене в началото на бременост
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2012, 12:34:34 pm »
Zdraveyte na vsichki!!! Za purvi put v jivota si izpolzvam forumi :? no tui,kato i az imam imam vuprosi,i pritesnenia,kakto vsichki ostanali reshih da si napravia registracia i da opitam kato vas po prostata prichina che jiveya izvan Bulgria i tuk niama kum kogo da se oburna taka che da me razbere pravilno i da mi obiasni podrobno kakto pravite vie tuk  :dontknow:......ta da mina po sushtestvo!
Pravim opiti s maja mi ot sredata na oktomvri za detence,zakusnia mi s okolo 10 dni imah simptomi kato leko povdigane hodene do toaletnata chesto bolki kato pred mensruacia bolki v krusta bolezneni zurna sled tova zapochnaha i gurdite glavobolie murzrshe me daje voda da si sipia takuv murzel me beshe obhvanal  :balk_159: i takmo da se zaradvam che sam bremenna i hop dnes sas silni bolki prokurviah i vmomenta me boli krusta i nisko dolo...ne znam veche kakvo da si mislia imam chas pri lekar no toi e v ponedelnik i do togava mislia che shte vliaza v ludnica ot misli pritesnenie i moje bi naprazni nadejdi.
Pisha vi zashtoto iskam mnenie ot vas i pone malko da se uspokoq

BLAGODARIA VI PREDVARITELNO!!!! :balk_133: :balk_159: