0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    cicoman

Как къде да даря сперма ?
« -: Октомври 05, 2005, 15:15:26 pm »
Не знам дали тук е точното място във форума, но искам да ви питам къде да отида за да даря сперма ? В момента нямам редовен сексуален живот и сам разбирате ми се натрупва доста :) На 28 г. съм от София.
cicoman@mail.bg
ICQ: 195410344
*
Как къде да даря сперма ?
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2005, 15:26:42 pm »
В центровете, в които има спермални банки - това са повечето центрове за репродукция - т. нар. ин витро центрове, а също и в "Майчин дом".
Обаче не приемат всякакви мъже за донор - трябва да имаш определени физически и интелектуални данни, да нямаш наследствени, генетични, нито инфекциозни заболявания, правят се пълни кръвни изследвания, както и изследване на твоята оплодителната способност, която трябва да отлична.
Как къде да даря сперма ?
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2005, 15:38:07 pm »
Офф: Сигнусче, ти си едно Слънчице бе, жена :D  :D

Няма втора като Сигнус 8)

Мен ме сърбяха ръцете да дам отговор в по-друг план ... (предвид ника, начина, по който е зададен въпроса - сякаш има нещо общо с липсата на редовен сексуален живот, както и заради данните отдолу - сякаш лично ще се дарява сперма).
Благодаря ти, Бени!







*
Как къде да даря сперма ?
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2005, 15:43:26 pm »
Хайде, хайде, и аз се бях засилила като тебе ама да трия направо, ама Лали каза, че и звучал интелигентно човека :) И викам айде да не ставам лоша :)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Как къде да даря сперма ?
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2005, 15:44:51 pm »
Ама не му видях ника  :oops:
*

    cicoman

ре
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2005, 15:48:09 pm »
Благодаря все пак !
А относно ника ми, то всеки втори мъж си пада по голямите гърди - друг е въпросът, че не всеки си го признава ;)

Лек ден, дами ! :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ре
« Отговор #6 -: Октомври 05, 2005, 16:31:34 pm »
Цитат на: cicoman
Благодаря все пак !


защо "все пак"? ти друг отговор ли очакваше? ;)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Как къде да даря сперма ?
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2005, 18:16:32 pm »
Цитат на: cicoman
В момента нямам редовен сексуален живот и сам разбирате ми се натрупва доста :)


Аз не разбирам. Я обясни.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: ре
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2005, 21:46:38 pm »
Цитат на: cicoman
Благодаря все пак !
А относно ника ми, то всеки втори мъж си пада по голямите гърди - друг е въпросът, че не всеки си го признава ;)

Абе,ти май караш късен пуберитет ,а?
Та едва ли не приемаш големите гърди ,като един вид забавление или играчка за тебе самият.Ами явно жените много бързо те преценят що за стока си и затова ще стоиш на сухо.
*
Re: ре
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2005, 07:32:46 am »
Цитат на: cicoman
Благодаря все пак !
А относно ника ми, то всеки втори мъж си пада по голямите гърди - друг е въпросът, че не всеки си го признава ;)

Лек ден, дами ! :)


Не бих го твърдял... освен ако ти не си всеки 2ри.. :)