0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Благодаря на всички момичета,приятно ми е във вашата компания..,макар и само чрез нета...Сигурно се усеща вълнението ми. :)


Ами ела на някоя среща!  :wink: :welcome_1:
Благодаря на всички момичета,приятно ми е във вашата компания..,макар и само чрез нета...Сигурно се усеща вълнението ми. :)


Ами ела на някоя среща!  :wink: :welcome_1:
   :balk_103:  Ами казваш кога и...... :balk_103:
Това,което ти е казал док наистина е много окуражаващо. :00001754:Успех и от мен!
  Така си е.... :balk_35:Благодаря ти,Марилина!  Много късмет и на теб... :blowingdust: :blowingdust2:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Благодаря на всички момичета,приятно ми е във вашата компания..,макар и само чрез нета...Сигурно се усеща вълнението ми. :)


Ами ела на някоя среща!  :wink: :welcome_1:
   :balk_103:  Ами казваш кога и...... :balk_103:

Ще видиииииим! :D
*
Аз съм за замразения материал.


Хубаво е да се замрази малко материал, да се намира, за всеки случай :D за съжаление струва пари.
Преди замразяване правят проба след замразяване колко сп-ди оцеляват. При нас обаче след реалзо размразяване количеството беше доста намалено (за инсеминация беше упражнението) - но когато е за икси, не би трябвало да е проблем намаленото количество. Още повече, на мен ембриолог ми каза, че имали наблюдения, че след размразяване тези, които оживявали, били много читави генетично и имало отличен потенциал в тях :D

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







Надявам се,че това което ще споделя,ще е от полза за някого...Както вече ви писах,ние правихме опита със замразена семенна течност.След размразяване на материала,естественно доста сперматозоиди са загинали,но имало и такива,които са били движищи се.Подчертавам движищи се,защото ембриолога ми обясни,че при размразяването те пак са живи,но не се движат или поне много рядко се случвало.Каза,че материала е много хубав...Но пък трябва да се има предвид,че ние НЕ сме с мъжки фактор.Не зная как би било,ако при мъжа има някакъв проблем. :(
« Последна редакция: Октомври 31, 2007, 11:26:14 am от Nushka76 »
*
Инвитро правено със замразена сперма има успеваемост с 1,3% повече отколкото пресна ......
А пък при инсе, с замръзен материал успеваемостта е 50% ПО-НИСКА. 8O Мн странно, освен 4е плувците умират при замразяването и отмразяването, също така се скъсява и продължителността им на живот, т.е умират си по-бързо вместо да 4акат 24 4аса преди да умрат  :lol:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!