0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Testosteron
« -: Октомври 04, 2005, 15:19:30 pm »
Az predpolagam 4e imam nisko nivo na testosteron kato pro4etoh statiata.To osven 4e postoianno sum v erekcia i trebva da pia hap4eta protiv erekcia spored mene vsi4ko drugo e nalice.I kakvo pravime v toia slu4ai togava?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Testosteron
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2005, 15:23:52 pm »
Пиши на кирилица и си изследвай тестостерона. Отиваш в първата лаборатория и искаш да ти вземат кръв за тестостерон.
И внимавай със самовнушението.
*
hi
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2005, 16:20:36 pm »
Kakvo samovnu6enie.Az sum mnogo slab i s trenirovki i sus proteini ni6to.Nali ti kazah samo erekcia.Ne triabva li nekoi lekar da me prati ili i taka moje i kolko struva gore-dolu?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Testosteron
« Отговор #3 -: Октомври 04, 2005, 16:25:41 pm »
Казах ти да пишеш на кирилица!
Около 18 лв. Не е необходимо лекар да те праща.
Но може да отидеш при джи-пито и да му кажеш.
Повече на латиница няма да чета и отговарям.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Testosteron
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2005, 16:29:54 pm »
не, не е нужно да те праща лекар, можеш сам да отидеш в някоя лаборатория и да искаш да ти изследват тестостерона.
мисля, около 20-25 лева е.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
hi
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2005, 16:37:55 pm »
Kato ne znam kak da ia smena i kato ne moga da pi6a na kirilica kakvo da napravia.I ako primerno e malko kakvo 6te mi daiat tribestan?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Testosteron
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2005, 16:57:36 pm »
Има едно бутонче КРЕДОР горе вляво  - като пишеш мнението го натисни  на BG.
Като излезе резултата от изследването ще говорим.