0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #280 -: Септември 29, 2007, 08:28:14 am »
Роби,аз бях чела(сега немога да намеря темата),че момичетата са си пили аспирина почти до последно :?.Но щом  и Конова и Стаменов са ти казали така значи е ясно-аспирина се спира.

И аз го пих до 9ия месец. Изписа ми го д-р В. Димитрова по време на престоя ми в МД, а наблюдаващия ме лекар го продължи след това. Бях започнала да вдигам кръвно, което след това почти не ми създаде проблем до края. Не знам заради аспирина или поради други причини. С развитието на малката няма никакъв проблем.


*
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #281 -: Септември 29, 2007, 10:26:51 am »
Апетита малко ме притеснява, защото нещо липсва и нещо хич не ми се яде понякога, освен плодове, зеленчуци и кисело мляко, но мисля, че това е нормално като за начална бременност, дано скоро се разям обаче

Не се притеснявай - и при мен беше така, ама после като те нападне апетитът спиране няма ;)
*
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #282 -: Септември 29, 2007, 11:15:18 am »
Съни, и на мен в началото ми се ядяха само плодове и зеленчуци,айран и никакво месо.След време се нормализираха нещата :wink:.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #283 -: Септември 29, 2007, 13:01:04 pm »
Здравейте от мен. Аз чак сега успях да се добера до компа. Още сме в ремонт и е разкачен през повечето време. Та първо да пожелая късмет на всички, на които им предтсои раждане :D, приветствам с добре дошли новите мами и ви желая успешна бременност до края.  :)
За мен какво да ви кажа урината перфектна 8O, няма начин да е било бъбречна криза( ама да си кажа болката сигурно е същата :?). Оказа се, че хемоглобина ми е 97  8O 8O и ония глупендер като видя се хвана за главата. Предписа ми Феро Фолгама и каза, че другия месец пак ще пуснем кръвни ( викам си на акъла- ще пуснем я :lol:). Още чакам резултата за антителата и съм леко притеснена, ама се надявам всичко да е ОК. Това за сега има още много от какво да се оплаквам на гина тука ама ше ви го спестя :wink:. Бързо оздравяване на всички настинали мами. Дръжте се момичета :).
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #284 -: Септември 29, 2007, 14:47:24 pm »
4естито на новите бременелки :goodluck:
4естито на Таурус и Санфлауър

MPIA i AZAIAдобре доШли в отбора на девойките :bori_015:

Нахи,радвам се , 4е си добре

Гери, Надин и Кассилеко и безпроблемно раждане моми4ета :crossfingers: :babyflips: :goodluck:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #285 -: Септември 30, 2007, 20:55:06 pm »
4естито на новите бременелки :goodluck:
4естито на Таурус и Санфлауър

MPIA i AZAIAдобре доШли в отбора на девойките :bori_015:

Нахи,радвам се , 4е си добре

Гери, Надин и Кассилеко и безпроблемно раждане моми4ета :crossfingers: :babyflips: :goodluck:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #286 -: Октомври 01, 2007, 10:52:31 am »
Здрвейте,

Някой от вас мислил ли е за съхраняването на стволови клетки? какво ви е мнението?
[/b]
*
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #287 -: Октомври 01, 2007, 11:55:08 am »
Здрвейте,

Някой от вас мислил ли е за съхраняването на стволови клетки? какво ви е мнението?
[/b]

Ами тази тема я обсъждажме по-рано, но да, аз мисля да замразя стволови клетки.
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #288 -: Октомври 01, 2007, 12:03:59 pm »
Да, наистиина темата е обсъждана, но искам да добавя, че последното мнение , което чух и то от лекар е, че това е преди всикчо бизнес и после каквото и да било друго.
Според е мен не е излишно, ако може човек да си го позволи разбира се, защото един път даваш за самото извличане и после всяка година има такса за съхранение и това е така 25 години. Ами ако се случи нещо на 27 година, какво правим?! И другото, нали сме си българи, къде е гаранцията, че моите стволови клетки ги съхраняват надлежно, и че не са ги изпозвали вече някъде. Ами ако фирмата, която ги съхранява фалира, какво става?!
Ох, стана много сложно.

*
Re: Темата на бременните - 10-а част
« Отговор #289 -: Октомври 01, 2007, 12:47:30 pm »
Заповядайте в новата тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=17768.0


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери